Nicki Minaj’ın babası vurup kaçan bir kazada öldü. Polise göre sürücü, tanıklardan anlamlı bir açıklama yapmadan olay yerinden kaçtı.

Komplo ve / veya teori konusunda en eğitimli kişi olmayabilirim, ancak kan fedakarlığı hakkında okuduğumu hatırlıyorum.

Benim fikrimden, insanlar zengin ve ünlü olmak istiyorlar, bu yüzden servet ve güç / şöhret kazanmak için kan fedakarlığına katılıyorlar. Bu da onlara yakın birinin ölmesi gerektiği anlamına geliyor.

Durumun bu olabileceğini düşünen var mı?

Author

37 Comments

1. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 70

2. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Merhaba herkese siten vallaha dikkat çekici, saolun 15-02-2021 11:14:17

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 460

4. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, saolun 15-02-2021 22:00:54

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 185

6. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok iyi, şukuladım , – 271

7. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

8. Ardahan merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, sağolun 27-02-2021 13:09:03

9. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Mrb siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 397

10. Selamlar paylaşımın harbiden iyi, teraziye tıkladım

11. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler

12. Sivas merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun 06-04-2021 06:02:05

13. Selamlar web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun

14. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Selam web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , emin – 352

15. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız cidden güzel, tebrikler 06-05-2021 22:22:15

16. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Selam siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 286

17. Bolu dan kimler var. Nicki Minaj babası . Mrb sayfanız harbiden hayran edici, sağolun , banu – 388

18. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 196

19. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım , – 313

20. Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

21. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 430

22. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 83

23. Bartın merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-06-2021 11:34:00

24. Balıkesir dan kimler var. Nicki Minaj babası . Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, saolun , Hasan – 475

25. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 74

26. Iğdır dan kimler var. Nicki Minaj babası . Selamlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 462

27. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 362

28. Zonguldak dan kimler var. Nicki Minaj babası . Merhaba web siteniz valla çok güzel, teşekkürler , ziya – 81

29. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 416

30. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, saolun 13-07-2021 21:06:05

31. Kırşehir merkezden ben emin. Merhabalar siten valla dikkat çekici, tebrikler 15-07-2021 13:21:57

32. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Nicki Minaj babası . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 288

33. Kocaeli dan kimler var. Nicki Minaj babası . selamun aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 383

34. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 193

35. Rize dan kimler var. Nicki Minaj babası . Selam web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 142

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link