Nicki Minaj’ın babası vurup kaçan bir kazada öldü. Polise göre sürücü, tanıklardan anlamlı bir açıklama yapmadan olay yerinden kaçtı.

Komplo ve / veya teori konusunda en eğitimli kişi olmayabilirim, ancak kan fedakarlığı hakkında okuduğumu hatırlıyorum.

Benim fikrimden, insanlar zengin ve ünlü olmak istiyorlar, bu yüzden servet ve güç / şöhret kazanmak için kan fedakarlığına katılıyorlar. Bu da onlara yakın birinin ölmesi gerektiği anlamına geliyor.

Durumun bu olabileceğini düşünen var mı?

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 70

2. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Merhaba herkese siten vallaha dikkat çekici, saolun 15-02-2021 11:14:17

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 460

4. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, saolun 15-02-2021 22:00:54

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 185

6. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok iyi, şukuladım , – 271

7. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

8. Ardahan merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, sağolun 27-02-2021 13:09:03

9. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Mrb siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 397

10. Selamlar paylaşımın harbiden iyi, teraziye tıkladım

11. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler

12. Sivas merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun 06-04-2021 06:02:05

13. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Selam web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , emin – 352

14. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız cidden güzel, tebrikler 06-05-2021 22:22:15

15. Bu konu : ” Nicki Minaj babası ” çok güzel. Selam siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 286

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link