İnsanlarla konuşmaya kalkmayın, aşı yanlısı iseler onlara koyun deyin, cahil bir araç. Ya da vurulma konusunda tereddüt ederlerse, topluluğumuz için tehlike oluşturan paranoyak bir komplo teorisyenidirler. Dünya tek renkli, sorun ne olursa olsun ya haklısın ya da haksızsın. Farklı fikirler Ruslardır, geleneksel argümanlar saçmalıktır. Bir taraf seçin ve düşünmeyi bırakın.

Author

14 Comments

1. Bursa merkezden ben banu. Mrb web siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-04-2021 07:12:31

2. Çanakkale merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 07:31:34

3. Bu konu : ” Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 130

4. Erzincan dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, teşekkürler , Emine – 200

5. Bayburt dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım , memo – 93

6. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Merhaba paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 408

7. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-04-2021 14:35:06

8. Konya dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Merhaba herkese sayfa harbiden mükemmel, face de paylaştım , hatice – 148

9. Kilis merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 02-05-2021 15:08:06

10. Bartın dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 198

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link