İnsanlarla konuşmaya kalkmayın, aşı yanlısı iseler onlara koyun deyin, cahil bir araç. Ya da vurulma konusunda tereddüt ederlerse, topluluğumuz için tehlike oluşturan paranoyak bir komplo teorisyenidirler. Dünya tek renkli, sorun ne olursa olsun ya haklısın ya da haksızsın. Farklı fikirler Ruslardır, geleneksel argümanlar saçmalıktır. Bir taraf seçin ve düşünmeyi bırakın.

Author

32 Comments

1. Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun

2. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, saolun

3. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun

4. Bursa merkezden ben banu. Mrb web siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-04-2021 07:12:31

5. Çanakkale merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 07:31:34

6. Bu konu : ” Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 130

7. Erzincan dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, teşekkürler , Emine – 200

8. Bayburt dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım , memo – 93

9. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Merhaba paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 408

10. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-04-2021 14:35:06

11. Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

12. Konya dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Merhaba herkese sayfa harbiden mükemmel, face de paylaştım , hatice – 148

13. Kilis merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 02-05-2021 15:08:06

14. Bartın dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 198

15. Bu konu : ” Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! ” çok güzel. Mrb siten vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 170

16. Çorum dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 98

17. Kastamonu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-05-2021 03:15:43

18. Bursa dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Selamlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 134

19. Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

20. Niğde dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 387

21. Bu konu : ” Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 9

22. Selam paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler

23. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Merhaba siten inan ki hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 425

24. İstanbul dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler , memo – 15

25. Bolu dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 342

26. Çankırı dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 485

27. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selam web sitesi inanki mükemmel, saolun 13-07-2021 10:19:38

28. Tokat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, saolun 15-07-2021 07:43:08

29. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden iyi, teraziye tıkladım 15-07-2021 11:08:35

30. Eskişehir dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . selam arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 144

31. Nevşehir dan kimler var. Nieghbor’unuzdan nefret ettiğinizden emin olun! . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , – 280

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link