SORUMLULUK REDDİ KANITLANMAMIŞTIR VEYA KAYNAKLAR SUNUYORUM BU SADECE BİR TARTIŞMADIR

İnsanlık için nihai hedefin sonunda makineyle bir olmak, transhuman olmak olduğuna inanıyorum. Bir halk olarak yavaş yavaş buna şartlandığımıza inanıyorum. İşte nedenim 1- The Weeknd devre arası programını yaklaşık beş kez izledim. Bana mesaj, insan ve yapay zekanın sonunda bir olacağıydı. 2- Nüfus olarak sağlık için teknolojiye daha entegre ve güvenilir hale geliyoruz. Çoğumuz sağlığımızı izlemek için akıllı saatler ve başka cihazlar kullanıyoruz. 3- Anti-Mesih’in Aslında bir YZ programı olacağına veya bir YZ programıyla ilişkili olacağına dair büyüyen bir teori var.

Author

8 Comments

1. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

2. Ordu merkezden ben . Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-04-2021 03:33:01

3. Rize dan kimler var. Nihai hedef Transhümanizmdir . Mrb web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 465

4. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

5. Niğde dan kimler var. Nihai hedef Transhümanizmdir . Selamın aleyküm siten cidden mükemmel, sağolun , Aylin – 35

6. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

7. Niğde merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-04-2021 03:30:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link