SORUMLULUK REDDİ KANITLANMAMIŞTIR VEYA KAYNAKLAR SUNUYORUM BU SADECE BİR TARTIŞMADIR

İnsanlık için nihai hedefin sonunda makineyle bir olmak, transhuman olmak olduğuna inanıyorum. Bir halk olarak yavaş yavaş buna şartlandığımıza inanıyorum. İşte nedenim 1- The Weeknd devre arası programını yaklaşık beş kez izledim. Bana mesaj, insan ve yapay zekanın sonunda bir olacağıydı. 2- Nüfus olarak sağlık için teknolojiye daha entegre ve güvenilir hale geliyoruz. Çoğumuz sağlığımızı izlemek için akıllı saatler ve başka cihazlar kullanıyoruz. 3- Anti-Mesih’in Aslında bir YZ programı olacağına veya bir YZ programıyla ilişkili olacağına dair büyüyen bir teori var.

Author

28 Comments

1. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

2. Ordu merkezden ben . Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-04-2021 03:33:01

3. Rize dan kimler var. Nihai hedef Transhümanizmdir . Mrb web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 465

4. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

5. Niğde dan kimler var. Nihai hedef Transhümanizmdir . Selamın aleyküm siten cidden mükemmel, sağolun , Aylin – 35

6. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

7. Niğde merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-04-2021 03:30:14

8. Bu konu : ” Nihai hedef Transhümanizmdir ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 52

9. Tunceli dan kimler var. Nihai hedef Transhümanizmdir . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 13

10. Bartın merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 05-05-2021 12:43:53

11. Bilecik merkezden ben . Selamlar web siten yeminle çok güzel, şukuladım 06-05-2021 22:07:15

12. Bu konu : ” Nihai hedef Transhümanizmdir ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 347

13. Bu konu : ” Nihai hedef Transhümanizmdir ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 381

14. Hatay merkezden ben . Merhaba herkese sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 27-05-2021 03:17:52

15. Bu konu : ” Nihai hedef Transhümanizmdir ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 72

16. Tunceli merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 27-05-2021 15:35:12

17. Tunceli dan kimler var. Nihai hedef Transhümanizmdir . Selamlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 77

18. Bursa dan kimler var. Nihai hedef Transhümanizmdir . Mrb paylaşımınız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 34

19. Kocaeli merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-06-2021 22:00:10

20. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Nihai hedef Transhümanizmdir . Selam herkese siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 258

21. Karabük merkezden ben Hasan. Mrb sayfan gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 22-06-2021 23:26:04

22. Ordu merkezden ben mehmet. Selam siten yeminle çok iyi, saolun 10-07-2021 00:59:02

23. Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

24. İzmir dan kimler var. Nihai hedef Transhümanizmdir . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 404

25. Samsun dan kimler var. Nihai hedef Transhümanizmdir . Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 247

26. Antalya dan kimler var. Nihai hedef Transhümanizmdir . selamun aleyküm siten gerçekten iyi, tebrikler , hatice – 85

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link