Yayınlanmış En Tehlikeli Kitap: Ölümcül Aldatma Ortaya Çıktı!

Kimse okudu mu?

Soren Korsgaard, Jerry Day, James Corbett, Gideon Polya, John Remington Graham, Reiner Fuellmich ve Dr. Paul Craig Roberts tarafından.

Amazon’dan:
Yetmiş sekiz denemede, yedi önde gelen sosyal eleştirmen, hükümet otoritesinden COVID-19’a kadar “şimdiye kadar yayınlanan en tehlikeli kitap” olarak adlandırılan her şeyi sorguluyor. Bu düşündürücü ve güçlendirici, hatta “suçlu” antoloji, kuruluşa, iktidardaki oligarşiye veya küresel anlatıları belirleyen ve kontrol eden derin devlet, merkezi planlayıcılar ve mega suçlular için büyük bir meydan okumadır. Okuyuculara bir dizi “yasaklanmış” konu ve elitlerin altına halıyı çeken ve matrisi oluşturan yalanları açığa çıkaran derinlemesine analizler sunulur. Diğerlerinin yanı sıra, bu kitap şunları belgeliyor ve ışık saçıyor:

– Washington’un ölümcül hegemonya arayışı, “Teröre Karşı Savaş” ve “demokrasiyi yaymak” olarak kamufle edildi.
– Bizi teröristlerden ve küresel bir pandemiden koruma bahanesiyle hukuk ilkelerinin aşınması ve medeni ve insan haklarının ortadan kaldırılması.
– Tek bir dünya dijital diktatörlüğünde insanlığı köleleştirme baskısı.
– Yanlış bayrak saldırıları.
– Birinci ve İkinci Dünya Savaşı.
– Akıllı sayaçların, florlamanın ve yapay zekanın tehlikeleri.
– Bill Gates’in sözde “insani” faaliyetlerinin ve dünyayı aşılama planlarının arkasındaki gerçek.
– Uyuşturuculara Karşı Savaş’ın dehşeti ve bunun nasıl kârlı bir iş olduğu.
– İngiltere’nin Hindistan’ı sistematik olarak soyması ve bunun sonucunda ortaya çıkan soykırım.
– Winston Churchill ve Apartheid İsrail’in suçları.
– “Silah kontrolünün” arkasındaki yanlış mantık.
– Bilimciliğin tehlikeleri ve bilimin sosyal kontrol için nasıl kullanıldığı.
– İnsanlık tarihindeki en fazla abartılan kavram, yani hükümet.
– Vergilendirmenin meşruiyeti.
– George Floyd’un nasıl öldüğünün gerçeği.

Author

14 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın valla iyi, facebookta paylaştım

2. Batman dan kimler var. Nihai komplo kitabı . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , ali – 130

3. Bu konu : ” Nihai komplo kitabı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım , Hasan – 250

4. Bu konu : ” Nihai komplo kitabı ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 88

5. Kırıkkale dan kimler var. Nihai komplo kitabı . Merhabalar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 272

6. Çorum dan kimler var. Nihai komplo kitabı . Slm siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 69

7. Bu konu : ” Nihai komplo kitabı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 482

8. Edirne dan kimler var. Nihai komplo kitabı . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 188

9. Bu konu : ” Nihai komplo kitabı ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 476

10. Bu konu : ” Nihai komplo kitabı ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 74

11. Karabük dan kimler var. Nihai komplo kitabı . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, şukuladım , Hasan – 124

12. Bu konu : ” Nihai komplo kitabı ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 123

13. Bu konu : ” Nihai komplo kitabı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 387

14. Bu konu : ” Nihai komplo kitabı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 489

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link