Kategoriler
Genel

Nihilist umutsuzluk içinde yürümeyi bırakın, Büyük Uyanış gerçeği hareketi tam anlamıyla ileridir.

Q'ya Giriş

Q kimdir? Q nedir? Ve belki de en önemlisi, neden Q? Q ve ilham aldığı sürekli büyüyen dünya hareketi, büyülenme, alay ve nefretin nesneleriydi, ama şaşırtıcı derecede az ciddi bir analiz.

Q, Ekim 2017'de 4Chan adlı anonim bir çevrimiçi forumda göründü ve yaklaşan etkinliklere ilişkin en üst düzeyde bilgi anlamına gelen mesajlar yayınladı. 3.000'den fazla mesajdan sonra Q, cezasızlıkla çalışan küresel bir suç sendikasının rahatsız edici, çok yönlü bir portresi yarattı. QAnon topluluğundaki Q’un takipçileri, Q’nun damlalarının derlenen her ayrıntısını sadakatle analiz ediyor buraya ve buraya.

Ana akım medya yüzlerce yayınladı nesne Q'ya saldırmak deli sağcı komploözellikle Başkan Trump, onunla olan bağlantısını açıkça onayladıktan sonra. Kuzey Carolina'da ralli 2019'da Trump, büyük Q'lu bir onesie giyen bir bebeğe dikkat çekti.

Son haftalarda, Trump’ın Q'nun spot ışıklandırması hızlandı ve Başkan Q takipçilerini bir günde yirmi kez yeniden tweetledi. Trump, Q hayranlarını reklamlar ve Q’nun imza cümlelerinden birini (“Bu insanlar hasta”) mitinglerine yerleştirdi. Cumhurbaşkanının avukatı Rudy Giuliani de Q takipçilerini retweetledi.

Q, medyanın hiçbir zaman Trump'a açık bir soru sormadığını kaydetti: Q hakkında ne düşünüyorsun? Q takipçilerine sormamalarının nedeni açıktır. Cevaptan korkuyorlar.

Bu arada, Q’nun etkisi de yayılmaya devam ediyor. Hong Kong, İran ve Fransa'daki protestocular Q işaretleri tuttular ve Q alıntıları söylediler. Q’nun vahiyleri tüm dünyada özgürlük isteyen insanları birleştiriyor.

Q'ya aşina değilseniz veya yalnızca medyanın saldırıları aracılığıyla biliyorsanız, bu olağanüstü fenomene kısa bir giriş yapmak istiyorum. İlk düşüşten bu yana Q'yu takip ettim ve Q’un mesajlarının doğruluğu, genişliği ve derinliğinden daha fazla etkilendim. Q takipçileri, Kuzey Kore ile düşmanlıkların hafifletilmesi, İran mollalarının deflasyonu ve Ukrayna'nın Amerikalı politikacılar için bir yolsuzluk yuvası olarak keşfi için çok önceden hazırlandılar. Halktan önce Jeffrey Epstein’ın faaliyetleri hakkında çok şey biliyorlardı ve daha da şok edici vahiylerin gelmesini bekliyorlardı. Q'nun dediği gibi, “Gelecek geçmişi kanıtlar.” Q’un tahminleri gerçekleştikçe, tüm işletmeye geriye dönük güvenilirlik kazandırırlar.

Q’un takipçileri, Q’nun, türünün ilk örneği olan ve halka gizli bilgi sağlamak olan askeri bir istihbarat operasyonu olduğuna inanıyorlar. Birçok Q takipçisi, Q ekibinin Ulusal Güvenlik Ajansı eski Direktörü ve ABD Siber Komutanlığı eski Komutanı Amiral Michael Rogers tarafından kurulduğunu düşünüyor. Bazıları Sosyal Medya'nın Beyaz Saray Direktörü Dan Scavino'nun ekibin bir parçası olduğundan şüpheleniyor, çünkü Q’nun yazı kalitesinin yüksek bir iletişim uzmanı parıltısı var.

Q, düşman savaşı ve yolsuz hükümeti doğrudan halkla iletişim kurmak için atlayarak bilgi savaşı oyununda yeni bir silahtır. Q'yu Trump’ın heyecanına eşlik eden biri olarak düşünün. Trump açık ve doğrudan iletişim kurarken, Q yalnızca bağlam ve bağlantı için yalvaran ipuçları sunan şifreli, kurnaz ve incedir.

İşte çalışma şekli: Q, anonim bir çevrimiçi forumda mesaj panosunun sakinleri tarafından tartışılan, analiz edilen ve eleştirilen mesajlar (“damla” veya “kırıntı” olarak da bilinir) yayınlar. (Forum, kitlesel çevrimiçi saldırıların ardından birkaç kez değişti.) Yüzlerce sosyal medya hesabı, Q’nun en son yayınlarını, Q’un en son bilgileriyle ilgili araştırmalarını, analizlerini ve yorumlarını paylaşan dünya çapında takipçilere yayar.

Q’nun en ünlü yakalama ifadelerinin bir listesini derledim ve bağlamına koymaya çalıştım.

Büyük Uyanış: Dünyanın dört bir yanındaki sıradan vatandaşların bizi yöneten yozlaşmış sistemi anlamak ve ifşa etmek için işbirliği yaptıkları eşsiz bir zamanda yaşıyoruz. Sistem aldatmaca ile büyür ve Büyük Uyanış'ın ezici görevi yalanlarına nüfuz etmek ve gerçeği ortaya çıkarmaktır.

Büyük Uyanışın ilk aşaması, derin güçlerin – kendi güçlerini genişletmek için yasaların dışında faaliyet gösteren birbirine bağlı devlet kurumlarının – artan farkındalığıdır. Seçimler ve halkın düşüncesi, Derin Devletin gündemini uygulama yeteneğini etkilemez.

Büyük Uyanışın ikinci aşaması, Derin Devletin diğer güçlü sektörlerle olan ittifakını araştırır: medya, Hollywood, hayır kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar, devlet okulları ve üniversiteler, dini organizasyonlar, tıp, bilim ve finans kurumları ve çok uluslu şirketler. Bu aşama acı verici olabilir. “En çok güvendiklerin” (Q'nun ifadesiyle) sizi aldatıyor. Sevgili ünlüler, dini liderler, doktorlar, eğitimciler, yenilikçiler ve iş adamları aldatmacada.

Büyük Uyanışın üçüncü aşaması belki de en acı verici olanıdır. Bizi yöneten insanlar sadece bizi para ve güç için harekâtlarında teminat hasarı olarak gören ahlaksız yaratıklar değildir. Bundan daha korkutucu. Hizmet verdiğimiz güçler aktif olarak bize zarar vermeye çalışıyor. Amaçları bu. Koordine edilmiş bir saldırı altındayız.

Karanlıktan Aydınlığa: Q, yöneticilerimizin en çok korktuklarının maruz kalma olduğunu söylüyor. Suçlarını korumalı karanlıktan kamuoyu incelemesinin ışığına çıkarmak, aldatma güçlerini yok eder. Ve güçleri azaldıkça, bölünmüş, şiddetli dünyamızın karanlığı özgürlük, işbirliği ve barış ışığına yol açacaktır. ** Nereye Gitsek Hepimiz Gidiyoruz (WWG1WGA): ** Q’nun en ünlü cümlesi, hareketin dünya çapında eşitlikçi doğasını ifade ediyor. Her ülke sistemin baskısından muzdariptir ve tüm dünya bir özgürlük yeniden doğuşundan yararlanır. Bu eşsiz harekette, anonim vatandaşlar en üst düzey askeri liderler ve cumhurbaşkanı ile işbirliği içinde çalışıyor ve herkesin katkıları değerlendiriliyor. Kuruldaki yorumcular hizmetinden dolayı Q'ya teşekkür ettiğinde Q, kimsenin yukarıda olmadığını ve kimsenin aşağıda olmadığını söyledi. "Sizin için çalışıyoruz."

Bu insanlar hasta. Büyük Uyanış'ın belki de en zor yanı, Q'nun The Cult adını verdiği yöneticilerimizin ahlaksızlığıyla başa çıkmaktır. Jeffrey Epstein’ın hikayesi insanları seçkin suçlarından bazılarına uyandırmaya yardımcı oldu. Epstein’ın adasındaki gizemli tapınak, gelecekte korkutucu olabilecek olası vahiylere işaret ediyor. Q takipçileri, The Cult'un kan dökülmesini sağlayan ve çocukların masumiyetini avlayan ritüel uygulamalarda bulunduğuna inanıyor. Ruhlarındaki hastalık vahşet, savaş ve terörden kaynaklanır. Bu açıklamalar halkın alması zor olacaktır.

Plana güvenin. Seçim ve cumhurbaşkanlığı boyunca Q'yu kuran ve Trump'ı koruyan varsayılan askeri liderler, zafere kesin bir yol yarattılar. Günlük olayların görünen kaosuna rağmen, zaferlerin düzenli bir şekilde ilerlemesi gerçekleşiyor. Plan, Kült'ün mali gücüne, yasal duruşuna, insan tedarik zincirlerine ve askeri kapasiteye karşı saldırgan manevralar içeriyor. Ve çok önemli olan plan, Kült'ün halkın inandığını şekillendiren anlatıyı kontrol etme yeteneğine saldırıyor. Bu yüksek riskli bilgi savaş oyununda Q, sıradan vatandaşları (benim gibi) gerçeği yaymaya teşvik ederek hayati bir rol oynar.

Senin bölünmeni istiyorlar. Irklar, sınıflar, yaş grupları, dinler ve siyasi partiler arasında büyüyen nefret kült tarafından kasıtlı olarak ortaya çıkıyor. Ne kadar bölünürsek ve birbirlerine saldırmaya odaklanırsak o kadar zayıf oluruz. Q bizi bir arada kalmaya ve Kültle savaşmaya çağırıyor, birbiriyle değil.

Sizin koyun olduğunuzu düşünüyorlar. Kült, Q'nun dediği gibi “yıldızları takip edeceksiniz” – medya, Hollywood ve akademi'deki koordine bir tarzda düşünmeniz gerekeni söyleyen ünlüler. Sizin için hor görmeleri, sizi kontrol edebileceklerinden ve herhangi bir gündeme teslim olmanızı sağlayabileceklerinden emin olmalarını sağlar. Q ise, sadece ipuçları sunuyor ve sadece sürekli kalabalık kaynaklı eleştiriler ve yeniden değerlendirme ile teşvik edilen yüksek dereceli eleştirel düşünme ile anlaşılabiliyor. Q hareketinin özü kendiniz düşünmektir.

Tahmin edebileceğinizden daha büyük. Düşüncelerinizi genişletin. Q, bildiğimizi düşündüğümüz her şeyi yeniden değerlendirmemizi teşvik ediyor. Kült eski zamanlara kadar uzanabilir ve güçlü aileleri sayesinde tarihi olayları şüphelenmediğimiz şekillerde manipüle etmiş olabilir. Kült ayrıca halka açıklanmayan ileri teknoloji ve tıbbi tedavilere de sahip olabilir. “Hayal edebileceğinizden daha büyük” olabilecek bir husus, dış yardımlar ve savaşlar için fonlar Kült ceplerinde tükendiği için ulusal sandıklarımızdan anlaşılmaz hırsızlık ölçeğidir.

İstifaları takip edin. Yüzeyin altında, yozlaşmış oyuncuların geniş ve derin bir temizliği gerçekleşiyor. Q, faaliyetin kapsamını anlamak için istifaları takip etmemizi istedi. (İşte onu talebi üzerine alan bir web sitesi) İstifalar, emeklilikler ve siyaset, medya, hayır kurumları ve şirketlerdeki büyük oyuncuların beklenmedik ölümleri, tutuklamaların kamuya açık tutulması olmadan sessizce olası anlaşmalara işaret ediyor. Benim için dikkate değer bir istifa, Eric Schmidt’in medyadan çok az ilgi gören ani çıkışıydı. Schmidt, 21 Aralık 2017'de Başkan Trump'ın “dünya çapında ciddi insan hakları istismarı ve yolsuzluk” ile ilgili bir ulusal olağanüstü hal ilan ettiği bir yürütme emri imzaladığı gün istifa etti. Schmidt'in istifası için daha fazla bağlam bu fotoğrafından çıkarılabilir. Kuzey Kore, görünüşe göre bir danışma rolündeydi. Yanında, Epstein'ın gizli bir çiftliğe sahip olduğu eyalet olan New Mexico'nun eski Valisi Bill Richardson var. Richardson, Epstein’ın kurbanlarından biri tarafından suçlandı.

Sembollere ihtiyaçları onların düşüşü olacak. Kült, bazı ritüel ihtiyaçlara hizmet edebilecek, ancak onları tespit edilmeye karşı savunmasız hale getiren belirli sembolleri tekrar tekrar kullanır. Q takipçileri keçi tanrısı Baphomet, baykuşlar, piramitler, bir piramidin içine yerleştirilmiş bir göz, kırmızı ayakkabılar, bandajlı parmaklar ve birçok ünlü kişiyi etkileyen gizemli siyah göz dahil olmak üzere diğer yinelenen sembolleri taklit eden Y şeklindeki boynuzlara aşinadır. insanlar. Q Ordusu ayrıca FBI tarafından listelenen kodlanmış pedofil sembolleri de biliyor. Q, Epstein’ın tapınağının tasarımına dikkat çektiğinde, uyarı Q takipçileri, ünlü bir talk show'un set tasarımına ne kadar benzediğini fark ettiler. Ölü terörist Qassam Soleimani'nin elindeki kırmızı halka, Q takipçilerini güçlü halkların ellerinde benzer halkaların görüntülerini derlemeye teşvik etti. Bu sembollerin gençleri müzik videoları, TV şovları ve filmler aracılığıyla hedefleyen pop kültürüne nasıl dahil edildiğini anlamak için mükemmel bir kaynak vigilantcitizen.com.

Hiçbir şey gelenleri durduramaz. Hiçbir şey değil. Şimdi acı geliyor. Herhangi bir günün manşetleri adaletin hakim olmasını isteyenler için cesaret kırıcı gelebilir. Fakat bu aksilikler geçicidir, çünkü bir adalet dönüşümü yolumuza gider. Q'nun dediği gibi: Her şeye sahibiz. Mahkemede hesaplaşmalarından kaçmaya çalışan suçluları muazzam miktarda reddedilemez kanıt bekliyor. Trump’ın itiraz, seçim sahtekarlığı ve suikast girişimlerinin üstesinden gelme yeteneği hakkında endişe duyanlar için Q bize şunları garanti eder: Vatanseverler kontrol altında. Ve hiçbir hileci, suçluların kamu tiksintiğinin nihai yargısından kaçmasına yardımcı olamaz. Q bize vaat ediyor gün sokakta yürüyemedikleri zaman geliyor.

Artık haber sizsiniz. Başkan Trump'ın övdüğü “sahte haberler” gün geçtikçe güvenilirliğini ve izleyicisini kaybediyor. Q, 4 AM'yi ortaya çıkardı. Medya personeline günlük konuşma noktalarını sağlayan damlalar, böylece hepsi aynı propagandayı yapabilir. Q ayrıca rüşvet aldığını söylediği çeşitli gazetecileri de adlandırdı. Medya altı güçlü şirkette yoğunlaşıyor; Öte yandan, Q ordusu geniş, gönüllü ve anonimdir. Q, gerçeği sosyal medya aracılığıyla yayma çabalarımızın ve ailenizle ve arkadaşlarınızla yaptığımız konuşmaların büyük bir etkisi olduğunu garanti ediyor. Biz şimdi haberiz.

Sonunda ne olduğunu biliyoruz. Tanrı kazanır. Birçok kez Q dua etmemizi istedi. Efesliler 6:12 ünlü İncil satırlarından alıntı yaptı, “Çünkü ete ve kana karşı değil, beyliklere, güçlere, bu dünyanın karanlığının yöneticilerine karşı, yüksek yerlerde manevi kötülüğe karşı güreşiyoruz.” anıtsal zamanlarda. Q'nun birlikte çalışırsak Tanrı'nın kazanacağına inanması rahatlatıcıdır.

Q'ya Giriş

“Nihilist umutsuzluk içinde yürümeyi bırakın, Büyük Uyanış gerçeği hareketi tam anlamıyla ileridir.” için 74 yanıt

Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-01-2020 09:08:23

İzmir merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2020 09:30:47

Konya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-01-2020 10:05:03

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2020 08:42:35

Ankara merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inan ki iyi, şukuladım 28-01-2020 22:45:52

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-02-2020 02:18:32

Şırnak merkezden ben ali. Selamlar siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-02-2020 04:39:38

Artvin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sağolun 14-02-2020 02:17:05

Bilecik merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2020 21:47:18

Siirt merkezden ben doruk. Selam paylaşımın inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 06-03-2020 05:16:03

Batman merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, şukuladım 07-03-2020 18:15:45

Mardin merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 08-03-2020 19:39:03

Erzincan merkezden ben banu. Merhabalar web siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-03-2020 00:34:48

Erzurum merkezden ben ziya. Selamlar siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2020 17:34:20

Artvin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun 28-03-2020 07:18:15

Ordu merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, sağolun 31-03-2020 10:56:08

Edirne merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz gerçekten iyi, teşekkürler 01-04-2020 16:07:45

Bursa merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 06-04-2020 08:17:46

Denizli merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-04-2020 21:11:29

İstanbul merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın inanki dikkatimi çekti, saolun 09-04-2020 22:09:48

Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2020 12:54:16

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-04-2020 16:08:22

Yalova merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler 25-04-2020 17:01:28

İzmir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 28-04-2020 09:17:56

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-04-2020 11:49:30

Bursa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 02-05-2020 03:16:07

Kars merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun 03-05-2020 21:59:59

Aksaray merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler 10-05-2020 15:06:39

Hakkari merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 12-05-2020 13:44:56

Çanakkale merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, face de paylaştım 18-05-2020 08:15:17

Giresun merkezden ben ahmet. Mrb web siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 24-05-2020 17:51:57

Sinop merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım 05-06-2020 16:24:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir