Nikola Tesla, Sırbistan’dan bir mucit olan bir bilim insanıydı. Okullarda birçok sır ve sahte gerçek paylaşıldı ve medyaya yayıldı! Bu efsane icatları, deneyimleri, bilgisi ve çok daha fazlasıyla benim en büyük ilham kaynağım!

Buluşlar: Tesla Bobini: Tesla, düşük akımlarda yüksek voltajlar üretmek için tahrik eden ve hava çekirdekli çift ayarlı rezonans transformatörü olan bir radyo frekansı osilatörü olan Tesla Bobini adlı bir teknoloji icat etti! Tesla Bobininin Kullanımı: Tesla, bu buluşu elektrik aydınlatması, fosforesans, X-ışını üretimi, yüksek frekanslı alternatif akım fenomeni, elektroterapi ve elektrik enerjisinin telsiz iletimi için kullanmıştır.

Eğlenceli Gerçek AKA Bir Anahtar: Tesla, berrak rüyalar görürdü ve berrak rüyalarında deneylerini onlarda test ederdi ve deneyler yani icatlar bunlarda işe yaramazsa, değiştirilmesi gereken bir şey olduğunu biliyordu. Ancak işe yarasaydı, gerçekte tam anlamıyla aynı şeyi yapacaktı ve işe yarayacaktı! Harika değil mi?

Gerçek: Nikola Tesla, ampulü icat eden tek mucitti!

369 Evreni Açmanın Anahtarı AKA Alıntı / Gerçek Alıntı: Tesla, evreni anlamak / açmak istiyorsanız Enerji, Frekans ve Titreşim terimlerini düşünün dedi. Ayrıca 3,6,9 sayıları.

Belli ki bu adamda çok daha fazlası var! Yorum bölümünde diğer bazı gerçekleri veya soruları yorumlayın!

Author

30 Comments

1. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

2. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

3. Kütahya merkezden ben Hasan. Slm web siten cidden iyi, tebrikler 11-04-2021 06:10:17

4. Bu konu : ” Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! ” çok güzel. Selam web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , banu – 391

5. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 377

7. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! . Merhaba herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 195

8. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 109

10. İzmir dan kimler var. Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! . Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, twitter da paylaştım , – 206

11. Sinop dan kimler var. Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sağolun , ziya – 484

12. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-05-2021 05:16:16

13. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Yalova merkezden ben ali. Selamlar paylaşım vallaha çok güzel, tebrikler 19-05-2021 00:00:25

15. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok güzel, şukuladım

16. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

17. Bu konu : ” Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 233

18. Selam sayfan ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

19. Osmaniye dan kimler var. Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! . Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , emin – 248

20. Bu konu : ” Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 345

21. Uşak merkezden ben banu. Selamlar web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 17-06-2021 14:23:11

22. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

23. Bu konu : ” Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 217

24. Hakkari dan kimler var. Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , emin – 225

25. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! . Slm siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 448

26. Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, facebookta paylaştım

27. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

28. Bu konu : ” Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 458

29. Ankara dan kimler var. Nikola Tesla. 3,6,9’un Arkasındaki Sırlar Ve Teslas Mastermind! . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, saolun , gaye – 315

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link