yeni izledim”Deli gibi davranmak neye benziyor” ve “şeytanlar” / “şeytan” kelimesini bulduğunda, ilk Venom teaser’ı yayınlandı ve tarih 8 Şubat 2018, yani çekimden 6 gün önce…

Fragmanın başında “herkesin eşyası var, belki ayrılık (eski sevgilisi var), ölüm (annesi öldü)” yazıyor.

Teaser’da 0:55’te, JCS videosunda 58:25’te yaptığına benzer bir gözün yuvarlandığını görebilirsiniz.

Teaserın sonunda “şeytanlar” yazıyor.

Belki de zehir teaser, çekime gittiğinde onun zihniyetini gerçekten etkilemiştir.

Author

90 Comments

1. Aksaray merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 05:23:47

2. Van dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Selamlar sayfanız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 380

3. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Selam paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 14

4. Yozgat dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ali – 420

5. Mersin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım 13-07-2021 06:01:21

6. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, saolun

7. Kars merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-07-2021 06:06:54

8. Osmaniye dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 326

9. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım , memo – 216

10. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

11. Iğdır dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Merhaba sayfa inan ki dikkat çekici, şukuladım , hatice – 170

12. Mrb paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Selamlar siten inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

14. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Merhaba herkese sayfan harbiden güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 258

15. Tunceli dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, saolun , emin – 175

16. selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, şukuladım , Hasan – 424

18. Karabük merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-07-2021 06:26:32

19. Karabük merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi inanki iyi, saolun 13-07-2021 06:26:37

20. Şırnak dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 426

21. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler

22. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 294

23. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , emin – 212

24. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, saolun

25. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

26. Erzurum merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inanki güzel, şukuladım 13-07-2021 06:38:29

27. Elazığ merkezden ben Emine. Slm sayfanız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 13-07-2021 06:43:47

28. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

29. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 91

30. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 254

31. Malatya dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Merhaba herkese web sitesi valla hayran bıraktı, saolun , emin – 167

32. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 244

33. Aksaray merkezden ben memo. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 13-07-2021 06:46:45

34. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Selam siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 165

35. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 152

36. Tunceli merkezden ben hatice. Mrb paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 13-07-2021 06:48:33

37. Şırnak merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım 13-07-2021 06:49:12

38. Erzincan dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Selam herkese siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 219

39. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla iyi, facebookta paylaştım , gaye – 15

40. Eskişehir merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, tebrikler 13-07-2021 06:55:20

41. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

42. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

43. Denizli dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Merhabalar paylaşım harbiden hayran edici, tebrikler , – 73

44. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 280

45. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 312

46. Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

47. Amasya dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Selamlar sayfa valla hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 75

48. Konya dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Merhaba web siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 474

49. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 175

50. Kastamonu merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz gerçekten güzel, tebrikler 13-07-2021 07:05:22

51. Sivas merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 07:05:31

52. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 308

53. İzmir dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, şukuladım , gaye – 361

54. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden güzel, tebrikler , emin – 297

55. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

56. Artvin dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, tebrikler , ziya – 179

57. Giresun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 11:48:38

58. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim iyi, tebrikler 13-07-2021 14:05:35

59. Mrb web siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

60. Bayburt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 15-07-2021 07:43:03

61. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

62. Manisa merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım 18-07-2021 18:52:16

63. Zonguldak dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Selam bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 302

64. Tekirdağ dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Merhaba paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , – 498

65. Karaman merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 21-07-2021 08:20:10

66. Kırşehir dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Selam herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 12

67. Ankara merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler 24-07-2021 12:23:38

68. Bitlis dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 169

69. Elazığ dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Selam paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 467

70. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

71. Gümüşhane dan kimler var. Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) . Selam herkese sayfa cidden çok güzel, şukuladım , doruk – 254

72. Merhaba sayfan ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

73. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 316

74. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 273

75. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 367

76. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 38

77. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 413

78. Kilis merkezden ben ziya. Mrb siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım 12-08-2021 10:37:57

79. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, sağolun , ahmet – 81

80. Balıkesir merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:45:36

81. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki mükemmel, sağolun , ahmet – 369

82. Van merkezden ben hatice. Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-09-2021 00:15:40

83. Merhaba sayfan valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

84. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

85. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun , Gürbüz – 141

86. Bu konu : ” Nikolas Cruz “Demons”, “Venom” teaserından ilham almış olabilir (Parkland çekimi) ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 270

Write A Comment