Kırmızı beyaz ve mavi bayraklarını sallıyorlar, haberleri izliyorlar, gerçek bir ipucu olmadan, Medyanın gerçekte ne yapmaya çalıştığı hakkında.

Korku taktikleri bizi sabit tutuyor, Bu maskeler kimliklerimizi siliyor.

Grafikler, çizelgeler ve veriler bizi ekrana yapıştırıyor, Perdelerin arkasında ise çok daha korkunç şeyler var.

Ne kadar ileri gideceğimizi görmek için sınırlarımızı test ediyorlar, çünkü eğer insanlar suç ortağı değilse kontrolü kaybederler.

Bu yüzden bizi kendi emirlerine ve kurallarına uymamız için korkutuyorlar, Eğer itaat etmeye devam edersek, dayatmaya devam edecekler.

İnsanlar kırmızı beyaz ve mavi bayraklarını sallıyorlar, Ama hükümetimizin gerçekten ne yapmaya çalıştığı hakkında gerçek bir fikirleri yok.

-S

gönderen … Single-Ad5855
[comments]

Author

10 Comments

1. Kars merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-03-2021 08:10:50

2. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

3. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Nişanlınız sizin için bir şiir yazdı . Merhaba herkese siteniz inanki çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 276

4. Nevşehir dan kimler var. Nişanlınız sizin için bir şiir yazdı . Slm siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 228

5. Kırıkkale merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 12:54:25

6. Selamın aleyküm siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. Van dan kimler var. Nişanlınız sizin için bir şiir yazdı . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 311

8. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Nişanlınız sizin için bir şiir yazdı . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım , elif yılmaz – 490

9. Edirne merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-04-2021 07:48:30

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link