Bu videoyu izlemek için zaman ayırın:

https://www.youtube.com/watch?v=L13G6MaBzec

Söyledikleriyle ve diğer sözde etkileyicilerle ilgili bir kalıp fark ettiniz mi?

Her ne kadar kulağa mantıklı gelse de, biri “şimdi bu fırsatımız olduğuna göre, sıfırlama düğmesine basmalıyız” dediğinde tüylerim diken diken oluyor.

Author

45 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun , Hasan – 12

3. Manisa merkezden ben banu. Mrb paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 13:29:01

4. İstanbul dan kimler var. NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum . Merhabalar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 326

5. Selam herkese sayfan valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, şukuladım , hatice – 166

7. Çanakkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 10-07-2021 14:45:38

8. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

9. Hatay dan kimler var. NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum . Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , hatice – 461

10. Selam herkese paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım

11. Afyon dan kimler var. NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum . Mrb sayfa valla hayran bıraktı, sağolun , – 112

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 457

13. Afyon merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler 10-07-2021 14:59:25

14. Bu konu : ” NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 339

15. Selamın aleyküm web siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Ardahan dan kimler var. NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum . Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 383

17. Erzincan dan kimler var. NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sağolun , Emine – 298

18. Bu konu : ” NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 346

19. Iğdır merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler 11-07-2021 00:39:05

20. Bu konu : ” NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, tebrikler , ali – 140

21. Ardahan merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan valla çok güzel, linkedinde paylaştım 14-07-2021 11:34:12

22. Kocaeli dan kimler var. NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum . Selam web siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 40

23. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 91

25. Hakkari merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 21-07-2021 15:00:23

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 88

27. Tokat dan kimler var. NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum . Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 488

28. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

29. Diyarbakır merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım 03-08-2021 21:05:42

30. Osmaniye dan kimler var. NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum . Selam herkese web siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 230

31. Gürbüz Reply

Mrb web siteniz inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

32. Bu konu : ” NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 295

33. Osmaniye dan kimler var. NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum . Selam paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 206

34. Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

35. Bolu merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-09-2021 00:45:43

36. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Bu konu : ” NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, sağolun , banu – 216

38. Bu konu : ” NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 2

39. Isparta dan kimler var. NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum . Selam herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, teşekkürler , ahmet – 393

40. Karaman dan kimler var. NLP (Nöro-linguistik programlama) hakkında harika bir YT kanalı eskiden uzun zamandır izliyor ve eğleniyordum . Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 6

41. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

Write A Comment