Onu bombalamalarının tam nedeni bu, sorumluluk reddine bir göz atarken hastalık kontrol merkezinden tıbbi tavsiyeye yönlendirilmenizi istiyor. Aşıyı tartışmak ve yazımızı başka şeyler içeren komplolarla sınırlamak istiyorsanız mega başlıklar oluşturmanızı öneririm. Masadan kalktığını söylemiyorum ama jabby hakkında yayın yapacaksanız çözümün bir parçası olun. NNN’nin içeriği %100 aşıyla ilgiliydi, sadece akıllı olmalıyız, hepsi bu.

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” NNN, sürekli aşı gevezeliği nedeniyle derece aldı.. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 337

2. Bu konu : ” NNN, sürekli aşı gevezeliği nedeniyle derece aldı.. ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 436

3. Selam herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

4. Samsun merkezden ben banu. Slm web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım 11-08-2021 21:56:52

5. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 11-08-2021 22:09:06

6. Bu konu : ” NNN, sürekli aşı gevezeliği nedeniyle derece aldı.. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 25

7. Elazığ merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 11-08-2021 22:31:19

8. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

9. Konya dan kimler var. NNN, sürekli aşı gevezeliği nedeniyle derece aldı.. . Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 369

10. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

11. Mersin merkezden ben banu. Merhabalar web siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler 16-08-2021 00:02:29

12. Bu konu : ” NNN, sürekli aşı gevezeliği nedeniyle derece aldı.. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 256

13. Karabük merkezden ben . Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 21-08-2021 15:25:57

14. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Tunceli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, teşekkürler 30-08-2021 13:26:27

17. Bu konu : ” NNN, sürekli aşı gevezeliği nedeniyle derece aldı.. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 422

18. Bartın dan kimler var. NNN, sürekli aşı gevezeliği nedeniyle derece aldı.. . Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler , ahmet – 426

19. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

20. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

22. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

23. Yozgat dan kimler var. NNN, sürekli aşı gevezeliği nedeniyle derece aldı.. . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , banu – 177

Write A Comment