Nobel ödülü kazananlar da dahil olmak üzere saygın bilim adamları, Mart ayının başlarında bize bu virüsün yeniyken, önceki tüm virüsler gibi davranacağını ve kaybolacağını söylediler … Bununla baş etmenin en iyi yolu, korurken seyrini sürdürmesine izin vermekti. en savunmasız ve herkesin hayatını yaşamasına izin veriyor.

“Hiç kimse bildiğimiz şekliyle hayatı kapatarak saplantılı bir şekilde bir virüse odaklanmayı bilemezdi” de olduğu gibi, çoğunlukla hayatlarının sonundaki nispeten az sayıda insanı etkileyen bir virüse (evet, ah titiz olanları çağırmalıyız) kamu politikası oluştururken Kaliteye Ayarlanmış Yaşam Yılları hakkında konuşma cesareti) muhtemelen:

1. Virüs tarafından öldürülenlerden çok daha fazla sayıda ekonomik yıkıma ve dolayısıyla aşırı ölümlere, intiharlara, boşanmalara neden olur.

2. Halihazırda tekelci ve yağmacı bir çevrimiçi perakendecilik kuruluşunu, sermaye rezervleri ve pazar payı açısından rekabet avantajları sağlayarak, ülkenin ve dünyanın küçük ve hatta orta ölçekli işletmeleri için yakın veya orta gelecekte herhangi bir zamanda neredeyse imkansız hale getirecek şekilde sağlamak onlara yetiş. Ve bunun, dünya çapındaki ekonominin büyük sektörlerini serf benzeri bir yıkıma sürükleyeceğini, tüm bunların ek ölüm ve insan ıstırabına işaret ettiğini.

3. Birçok insanın, doğru ya da yanlış olarak, hafta boyunca bunu başarmak için görece talihli oturma gruplarının tüketim alışkanlıklarına bağlı olduğu sözde Küresel Güney’de büyük ölçüde artan sefalet ve sayısız ek ölüme neden oluyor.

4. Bildiğimiz şekliyle kentsel yaşamla ilgili çekici olan şeylerin çoğunu yok edin ve gayrimenkulün olağanüstü boyutlarda çökmesine yol açarak, kalan az sayıdaki vitrin şehrimizi bile daha da çaresiz insanların suçla dolu rezervlerine dönüştür.

5. Halihazırda krizden önce mücadele eden ve Fed’ler gibi istediği zaman para basamayan eyalet ve yerel yönetimleri, parasız ve stresli seçmenlerinin bu hizmetlere her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu bir zamanda zaten yetersiz olan bütçelerini kesmeye zorlayın.

6. 11 Eylül öncesi dünyada hala özgürlük anılarına yapışan herkes için halihazırda tahammül edilemeyen yaşamlarımızın “akıllı” izlenmesini, çoğu insanın eskiden mahremiyet, samimiyet veya basit haysiyet olarak bildiklerini artık anlamayacağı noktaya itin. yalnız bırakılmanın.

7. Bir nesil çocuğu, ilk günden itibaren başkalarına karşı korkulu ve güvensiz olacak şekilde eğitmek ve cesur arayıştan ziyade (onlara yönelik gerçek tehdit ne kadar şüpheli olursa olsun) “onları güvende tutmak için” diktalara boyun eğmeyi düşünmek hayatın ana hedefi olarak neşe ve insan dolgunluğu.

https://off-guardian.org/2020/08/22/are-you-ready-for-the-no-one-could-have-known-routine/?utm_source=share&utm_medium=ios_app

“Nobel ödülü kazananlar da dahil olmak üzere saygın bilim adamları, Mart ayının başlarında bize bu virüsün yeniyken, önceki tüm virüsler gibi davranacağını ve kaybolacağını söylediler … Bununla baş etmenin en iyi yolu, korurken seyrini sürdürmesine izin vermekti. en savunmasız ve herkesin hayatını yaşamasına izin veriyor.” üzerine 15 yorum

1. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-08-2020 18:47:25

2. Tekirdağ merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 26-08-2020 19:55:25

3. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 19-09-2020 01:05:45

4. Rize merkezden ben banu. Slm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:54:35

5. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-10-2020 09:24:00

6. Gaziantep merkezden ben ali. Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-10-2020 21:04:24

7. Bu konu : ” Nobel ödülü kazananlar da dahil olmak üzere saygın bilim adamları, Mart ayının başlarında bize bu virüsün yeniyken, önceki tüm virüsler gibi davranacağını ve kaybolacağını söylediler … Bununla baş etmenin en iyi yolu, korurken seyrini sürdürmesine izin vermekti. en savunmasız ve herkesin hayatını yaşamasına izin veriyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 332

8. Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-10-2020 21:06:43

Yorum yapın