Gerçekten mi?? Bir Milyardan fazla yasadışı giriş bir gece….. ve adam scot olmadan kaçar …. polisler diğer tarafa bakar … savcı dava açmaz …. Kahretsin, Burgher Meister Meister Burgher’in bile yorumu yok.

Yani arkadaşlarım bana deli diyorlar, artık onlarla bu konular hakkında konuşamıyorum bile …

Sadece şeker eriklerinin vizyonlarıyla uyumak istiyorlar …. kafalarında dans ediyorlar …. Ama daha iyi biliyorum … Bunu Adam’ın kendisine yakın birçok iç kaynaktan doğruladım …,

Bu örtbas doğrudan zirveye çıkıyor …. Bayan. Claus … bunun içinde …. Frosty …. tabii ki., Hadi … Her şeyi kimin ayarladığını düşünüyorsun …. merhaba !! Kar mükemmel bir örtüdür; ve izleri örtmek için uygun bir yol …. ve tabii ki hepsi Elflere geri dönüyor …. Çalışkan işçiler, elbette …..

Ve yine de orada başka bir şey var … Bütün yılı “iyi” küçük çocuklar için oyuncak yaparak geçiriyorlar, ne için? Tarçın maaşı ve 42 haftalık ücretli tatil …. NEDEN?

Nedenini söyleyeceğim ….. Kurabiye …. Tarçın ücreti bu canlılar için hiçbir şey ifade etmiyor, hayır onlar iyi şeyler, çikolata parçaları, yulaf ezmesi ve tabii ki şeker istiyorlar.

Noel Baba tüm bu kurabiyeleri yiyemez …. Onları kırışmak için bir çeşit serpme ile kuzeye geri götürüyor olmalı … Şimdi elfler büyütüldü … oyuncak yapmaya hazır … ve buradaki tek kazananlar kimler ….. Cookie Companies …..Büyük Kurabiye…. Keebler, (piramidin tepesi), Nabisco, hatta Cennet bize yardım etsin … Pepperidge Çiftlikleri …

İşte gerçekte neler olduğunu gösteren bazı bağlantılar … yukarıda … Youtube onları indirmeden acele edin

https://www.youtube.com/watch?v=J_vSirIJEsY

https://www.youtube.com/watch?v=C47xvQ6_KCg

https://www.youtube.com/watch?v=C9EJSMG_cdo

Öyleyse bir araya gelelim, tüm bölünmelerimizin ve anlaşmazlıklarımızın arkasına bakalım ve hepimizin geride kalabileceği bir amaç etrafında toplanalım …… ÇEREZLERİ YEMELİYİZ … !!!!

Noel’i kurtarmak için, Elfler ve kutsal olan her şey …

Ve son bir şey …. Herkese Mutlu Noeller ve iyi geceler!

Author

19 Comments

1. Kırklareli merkezden ben ziya. Slm paylaşım süper ötesi iyi, tebrikler 24-12-2020 23:17:03

2. Batman dan kimler var. Noel Baba neden yasadışı giriş nedeniyle birden fazla suçlamayla karşı karşıya değil …. Nedenini söyleyeceğim …. Büyük Kurabiye . Slm web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 432

3. Merhaba sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Noel Baba neden yasadışı giriş nedeniyle birden fazla suçlamayla karşı karşıya değil …. Nedenini söyleyeceğim …. Büyük Kurabiye ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle güzel, tebrikler , Gürbüz – 81

5. Tekirdağ dan kimler var. Noel Baba neden yasadışı giriş nedeniyle birden fazla suçlamayla karşı karşıya değil …. Nedenini söyleyeceğim …. Büyük Kurabiye . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 52

6. Kocaeli merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa valla hayran edici, teraziye tıkladım 14-01-2021 19:35:55

7. Bu konu : ” Noel Baba neden yasadışı giriş nedeniyle birden fazla suçlamayla karşı karşıya değil …. Nedenini söyleyeceğim …. Büyük Kurabiye ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 316

8. Selam herkese sayfanız cidden çok iyi, facebookta paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Noel Baba neden yasadışı giriş nedeniyle birden fazla suçlamayla karşı karşıya değil …. Nedenini söyleyeceğim …. Büyük Kurabiye ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 29

10. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

11. Muğla dan kimler var. Noel Baba neden yasadışı giriş nedeniyle birden fazla suçlamayla karşı karşıya değil …. Nedenini söyleyeceğim …. Büyük Kurabiye . Merhabalar paylaşım inanki hayran edici, face de paylaştım , – 275

12. Bilecik merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 05-02-2021 06:06:47

13. Muş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, sağolun 09-02-2021 17:47:29

14. Yalova merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, saolun 10-02-2021 19:21:38

15. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten iyi, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Noel Baba neden yasadışı giriş nedeniyle birden fazla suçlamayla karşı karşıya değil …. Nedenini söyleyeceğim …. Büyük Kurabiye ” çok güzel. Merhabalar siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 23

17. Nevşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 25-02-2021 02:05:30

18. Bu konu : ” Noel Baba neden yasadışı giriş nedeniyle birden fazla suçlamayla karşı karşıya değil …. Nedenini söyleyeceğim …. Büyük Kurabiye ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 282

19. Bu konu : ” Noel Baba neden yasadışı giriş nedeniyle birden fazla suçlamayla karşı karşıya değil …. Nedenini söyleyeceğim …. Büyük Kurabiye ” çok güzel. Merhaba siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 126

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link