İşte Nashville Bombalaması hakkındaki teorim:

AT & T’nin karşısındaki binaları yıkıp yıkamayacaklarını ve bu mülkün önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl kullanıldığını görmek için bekleyin. Tüm bunların “oyunun sonu” ne olduğu konusunda cevabınızı alabilirsiniz. AT & T’nin karşısındaki binalar gitmişken, artık en azından bir blok yeni, birinci sınıf deniz kıyısı gayrimenkulünüz var.

Bu bina sahipleri ve işletme sahiplerinden bazıları satmak / boşaltmak istemediyse – o zaman birisi bu binaları yıkmak için sert önlemler almayı uygun görmüş olabilir.

AT&T binasının bir hedef olmadığını düşünüyorum – bir araç / araçtı. AT&T binasının (ve neredeyse penceresiz katı cephenin) sağlam duvar kütlesi, birincil hasarı AT&T bldg’den uzaklaştırmak ve caddenin karşısındaki 100+ yıllık binalara saptırmak için kullanılabilirdi. Ve patlama hemen hemen bu şekilde gerçekleşti.

Karavanda patladığında kimsenin olduğunu sanmıyorum. Uzaktan kumanda ile son noktaya yönlendirildi. Bunu yapmak için bir arabayı güçlendirmek gerçekten çok kolay:

https://youtu.be/87LYSGYi7E8

Karavanın kontrol panelinde bir video kamera vardı. Bunu bir düşün. Uzaktan kumandanın ihtiyaç duyduğu birkaç blok boyunca sürmesine yardımcı olmak için kullanıldı. Saat 1’de sokakları sürmek, kimsenin ön koltukta gerçek bir sürücü olmadığını görmek için ortalıkta olmayacağı anlamına geliyordu. Ve karavan etrafındaki aktiviteyi uzaktan izlemek için kullanıldı, böylece etrafındaki insanlar olmadan patlatılabilirdi. Anthony Warner ölmedi. Buldukları “insan dokusu” bir ceset olduğu anlamına gelmiyordu. Ve tüm hesaplar cesedin patlamada “yakılmış” olması gerektiğini söylüyor. Bu “ceset bulamıyoruz” anlamına geliyor.

Şimdi tüm bunlardan kimin kazandığına gelelim: Nashville, beyaz yakalı (150 bin dolarlık maaş) istihdam yaratma ve kurumsal yatırımdan elde edilen TON vergi geliri ile gelişen bir şehir olma planına sahip. Amazon, doğu kıyısındaki şirket karargah kulelerini şu anda bombalama alanından sadece 6 blok ötede inşa ediyor. Ve Oracle’ın Silikon Vadisi’nden Cumberland Nehri boyunca Nashville’in East Bank’a taşınacağına dair çok sayıda söylenti var.

NASHVILLE GELİŞTİRME PROSPECTS HAKKINDA MAKALE:

https://tennesseelookout.com/2020/12/21/analysis-nashville-on-the-brink-of-actual-riverfront-redevelopment/ (Bu makaleyi dikkatlice okuyun. Bombalamadan 4 gün önce ortaya çıktı. Nashville Belediye Başkanı, bu binaların çok büyük bir kısmından ve imar sorunlarının gelişmeyi nasıl engellediğinden yakınıyor. Onlar Tarihi Kayıt’ta. Yıkılamazlar. , bir terörizm eylemi – peki, sorunlarının çözümü bu, ha?)

Ve bu, o sokaktaki tarihi bir binanın Noel’de ilk kez yakılması (kundaklama) değildi. 1980’lerde, Hooters’ın yanındaki bir bina yakıldı ve bu güne kadar bir otopark. Binaları buldozer yapmak, “Tarihi” niteleyiciden ve mülkle yapabileceklerinizden kurtulur. Daha önce yapıldı.

NASHVILLE’IN AMAZON VE 5.000 – 15.000 YÜKSEK ÖDEME YAPAN BEYAZ YAKA İŞLERE BAĞLANTISI:

https://www.businessinsider.com/nashville-operations-center-of-excellence-white-collar-employees-2018-11?op=1

NASHVILLE CITY MODERNİZASYON VE KALKINMA PLANI (BUNU YAKINDAN OKUYUN):

https://www.nashville.gov/Portals/0/SiteContent/Government/ConnectedNashville/docs/ConnectedNashvilleStrategiesDocument.pdf

Ve Nashville’in Geleceğin Şehri olma konusundaki büyük planlarına gelince … Amazon, Zoox “robo-taksi” lerini duyurdu.

Ve 4 yıl önce, Nashville, Bloomberg Philanthropies tarafından sürücüsüz araba pilot programı yapmak üzere ülke çapında birkaç şehirden biri olarak seçildi.

Şehrin her iki yarısını birbirine bağlayacak elektrikli robo taksiler için yepyeni bir feribot limanına sahip olmak, yeni oluşturulan bu sahil mülkünün ilginç bir kullanımı olabilir 😉

Oh evet, ve Amazon’un taşındığı 1 milyar dolarlık dev kompleksin ortak geliştiricilerinden biri olan AEG, “Nashville Yards” … peki – AEG, Michelle Swing’in çalıştığı AEG Presents firmasının ana şirketidir. Daha fazlasını düşünmeniz için bunu burada bırakacağım.

Anthony Warner kimdir?

Asla bilemeyebiliriz – ama kesinlikle birçoğunun “yalnız kurt intihar bombacısı” olarak yazıp bir sonraki komplo veya Drama du Jour’a geçeceği yalnız bir teknisyen rolünü oynuyor.

Not: Karavandan çalınan şarkı “Downtown” … o sabah işletme sahipleri ve bina sahipleri için büyük bir “siktir git” oldu. Git Şehir Planlama ve Geliştirme fikriyle şarkı sözlerine bakın ve bu daha mantıklı.

Author

28 Comments

1. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten iyi, sağolun , elif yılmaz – 231

2. Merhaba paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun

3. Trabzon merkezden ben banu. Slm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-12-2020 06:50:38

4. selamun aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, sağolun

5. Selam herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

6. Bu konu : ” Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran edici, sağolun , hatice – 108

7. Kastamonu dan kimler var. Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ . selamun aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 259

8. Tokat merkezden ben gaye. Selam paylaşım cidden güzel, linkedinde paylaştım 16-01-2021 18:56:26

9. Bursa dan kimler var. Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 417

10. Artvin dan kimler var. Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ . Slm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 463

11. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, saolun 19-01-2021 15:45:18

12. Antalya merkezden ben emin. Mrb paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım 20-01-2021 22:09:41

13. Bu konu : ” Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, saolun , memo – 401

14. Adıyaman merkezden ben . Selam bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, saolun 05-02-2021 18:34:49

15. Bu konu : ” Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 163

16. Trabzon dan kimler var. Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ . Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 30

17. Siirt merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan valla mükemmel, şukuladım 20-02-2021 04:03:48

18. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ . Merhabalar web siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 392

19. Merhabalar paylaşımın cidden mükemmel, face de paylaştım

20. Uşak dan kimler var. Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ . Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 269

21. Bilecik merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 11-03-2021 23:21:28

22. Bu konu : ” Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 376

23. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha güzel, sağolun

24. Van dan kimler var. Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ . Merhaba paylaşımınız valla çok güzel, teşekkürler , Emine – 331

25. Rize merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 28-03-2021 19:24:11

26. İstanbul dan kimler var. Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 334

27. Bu konu : ” Noel Nashville Bombalaması bir emlak arazi gaspıydı. AT&T binasının GERÇEK Rolü ve “Downtown” şarkısının nedeni – bir TEORİ ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 134

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link