Noel’den hemen önce sana biraz para sözü verdiler. Umarım onu ​​almadan önce harcamamışsındır.

Korkunç bir yılın ardından, bazı aileler hala sevdiklerine güzel bir Noel yapmaya çalışıyor. Hükümet, her iyi erkek ve kız için 600 dolarlık bir teşvik aldı. Noel’e sadece birkaç gün kala yaptılar. Bir mucize! Sevin! O PS5’i satın alabilir veya o Amazon arabasını satın alabilirsiniz. Küçük Johnny ve küçük Rosie’yi boktan bir yılın sonunda en mutlu hale getirebilirsin.

Birkaçınız arkasına yaslandı .. 600 dolar mı? 600 dolar mı? 600 $ ile WTF yapmam mı gerekiyor? Bununla hediye alamam. Ben çok gerideyim. O zaman sana söylendi … 2000 $. 2000 $ senin için geliyor! Hala 2 gününüz var, gidip harcayabilir, harcayabilir, harcayabilirsiniz !! Devam edin, önümüzdeki hafta 2000 dolarınız olacak. Noel’i yılın en mutlu zamanı yapabilirsiniz !! O Noel neşesini yayın!

Oh evet, sike. Siktirin. Elinizdekinin son kalanını harcayın, böylece büyük işimiz tatil boyunca tüm prolaların iflas etmesine neden olacak kadar zarar vermesin. Tahliyelere tekrar izin verin. İşsizliğin süresinin dolmasına izin verin. İhtiyacı olan insanlardan her türlü yardımı esirgeyin. En üzücü kısım? Bununla ilgili komplo teorisine henüz girmedim. Niyet editoryalleştirilirken, eğer Amerikalıysanız içinde yaşadığınız gerçeklik budur. 2020 yılı bu şekilde bitiyor.

Şimdi, bir soytarı gibi parmakla işaret etmeye başlamadan önce. Bir şeyin farkına varın .. parmaklarınızı bir tarafa çevirirseniz, büyük resmi kaçırırsınız. Ormana değil ağaçlara bakıyorsun. Medyada Jack in the Box’ın Jim ve Bob hakkında söylediklerini ve bunun kırmızı, mavi, sarı, beyaz, altın ve gümüş hakkında söylediklerini duymak istemiyorum. Büyük kısım bütündür. Bütün mesele, büyük bir aletini çıkardı ve seni becerdi. Burada yalanı satın alan, ümit veren ve biraz daha fazla denemek ve paylaşmak için kendilerini biraz daha fazla esneten herkes .. sizden yararlandınız ve dürüst olduğunuz için becerildiniz.

Şimdi komplolardan bahsedebiliriz. Ağabey ya da beş parasız kaltak olman sana ne kazandırır? Bu karanlık kışa giriyoruz ve Amerikan vatandaşlarının çoğunluğu nakit sıkıntısı çekiyor, tasarruf sağlıyor, zar zor evsizlikten kaçınıyor ve işe her gittiklerinde çılgın bir virüsten ölüm riskini alıyor. Yine komplo olmayan zihinsel çıkarımların yanı sıra, bunlar bilimsel gerçekler .. Buradaki büyük plan nedir? Covid-21 yeni yıla başlamak için yeni mixtape’i bırakacak mı? Gücü kesecekler mi? İnternet anahtarı çevirilsin mi? Küçük işini bu .. ah bekle, gerçeği geçtik, komplo konuşmasını sadece unutmuşum.

Kesin olan bir şey var. Dünyanın her yerindeki hükümetler, vatandaşlarını emziriyor. % 99. Ve bu insanların çoğunun beyinlerini o kadar yıkadılar ki kimin ne yaptığını tartışacak zamanları olduğunu düşünüyorlar. Kendi halkımda herhangi bir umut görmek zor. İşte bu kadar kötüleşti. Ne kadar utanç verici.

Mutlu Noeller. İçinde Tanrı Güvendiğimiz Para.

“Noel’den hemen önce sana biraz para sözü verdiler. Umarım onu ​​almadan önce harcamamışsındır.” üzerine 13 yorum

1. Kars merkezden ben Hasan. Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-01-2021 18:44:05

2. Mardin dan kimler var. Noel’den hemen önce sana biraz para sözü verdiler. Umarım onu ​​almadan önce harcamamışsındır. . selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 485

3. Afyon dan kimler var. Noel’den hemen önce sana biraz para sözü verdiler. Umarım onu ​​almadan önce harcamamışsındır. . Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 145

4. İzmir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, şukuladım 24-01-2021 08:10:33

5. Bu konu : ” Noel’den hemen önce sana biraz para sözü verdiler. Umarım onu ​​almadan önce harcamamışsındır. ” çok güzel. Slm web siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 403

6. Bu konu : ” Noel’den hemen önce sana biraz para sözü verdiler. Umarım onu ​​almadan önce harcamamışsındır. ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 114

7. Bu konu : ” Noel’den hemen önce sana biraz para sözü verdiler. Umarım onu ​​almadan önce harcamamışsındır. ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 9

8. Bu konu : ” Noel’den hemen önce sana biraz para sözü verdiler. Umarım onu ​​almadan önce harcamamışsındır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 140

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link