Gece ayinine gittim. Rahip, bu yıl ilahinin olmayacağını söyledi, çünkü: İnsanlar şarkı söylediğinde tükürük damlacıkları tükürüyorlar ve bu da yeterince büyük bir covid yayılma riski içeriyor. Bu ne kadar saçma ve topal?

Rahibi tamamen suçlamıyorum. Bunların hükümetin uyması gereken talimatlar olduğunu söyledi. Vaazı, salgın öyküsüne tam olarak inanmadığını gösteriyor gibiydi. Salgın falan olmadığını düşünse bile fikrini söyleyemez.

COVID hakkında o kadar çok beyin yıkama oldu ki, temelde kitle için bir din haline geldi. Rastgele bir normie, bir “komplo teorisyeni” olarak covid hakkında ne düşündüğünüzü söyleyin ve bir küfür işliyormuşsunuz gibi nasıl hakarete uğradığını görün.

Bu arada, cemaatteki ayine 30 kişi katıldık. Çocuğum Noel şarkıları söylemeyi dört gözle bekliyordu.

Şehirde büyük Noel şarkıları şovlarına, ünlü konuklara ev sahipliği yapan mekanlar var. Bu yıl tüm bu mekanlar halka kapatıldı ve TV’de canlı yayınlandı.

Yani, Noel kutlaması bir başka TV şovu olmak üzere. Her gün sunulan binlerce diziden biri.

Pfizer tarafından dağıtılacak bir mRNA aşısı tasarlayan Almanya merkezli biyoteknolojiye bioNtech’i finanse eden 2 aptal, covid’in 10 yıl veya daha uzun süre kalabileceğini söyledi. Bu yüzden, bundan 10 yıl sonra kimse Noel’in İsa’nın doğumunu kutlamakla ilgili olduğunu hatırlayamaz. Kitle için, Noel zaten hediye almak ve almakla ilgilidir.

Author

16 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Noel’i öldürdüler . Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, saolun , elif yılmaz – 497

2. Samsun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 25-12-2020 13:51:24

3. Kırklareli dan kimler var. Noel’i öldürdüler . Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , – 33

4. Antalya dan kimler var. Noel’i öldürdüler . Selamlar web siten vallaha mükemmel, şukuladım , ziya – 477

5. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 06-01-2021 12:15:38

6. Amasya dan kimler var. Noel’i öldürdüler . Selamlar siten vallaha iyi, facebookta paylaştım , banu – 258

7. Bu konu : ” Noel’i öldürdüler ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , banu – 210

8. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Noel’i öldürdüler . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 206

9. Bu konu : ” Noel’i öldürdüler ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 234

10. Ardahan dan kimler var. Noel’i öldürdüler . Selam sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım , banu – 364

11. Mersin merkezden ben doruk. Mrb sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 22:51:51

12. İstanbul dan kimler var. Noel’i öldürdüler . Mrb paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 114

13. Bolu merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın valla hayran edici, saolun 18-02-2021 02:45:10

14. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam paylaşım cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-02-2021 11:19:54

15. Bu konu : ” Noel’i öldürdüler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 10

16. Şanlıurfa dan kimler var. Noel’i öldürdüler . Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, saolun , ziya – 91

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link