Wikipedia’ya göre Cummins bir Rus havası, Rusça konuşuyor ve 90’lı yıllarda yaşadılar ve bir havayolu kurmaya teşebbüs ettiler.

North Wood adında harika bir şirketi var. Kendi sözleriyle: “Bir şirket işletiyorum, Kuzey Ahşap, bu sorunları çözmeye çalışır (yönetim, politik, iletişim). ” https://dominiccummings.com/about/

Kız kardeşi Alice, IDOX’un bir yöneticisidir, şirket Covid ile ilgili takip ve izleme uygulaması için hükümet tarafından sözleşme imzaladı.

Ve şimdi bu dönen tartışmalarla (hepimiz ülkeye yalan söylediğini biliyoruz) Başbakan tarafından eşi görülmemiş bir seviyeye kadar savunuldu.

Bunlar kesinlikle iyi bir teori için yapı taşları mı?

… birdmug tarafından gönderildi
[comments]

Author

99 Comments

1. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

2. Aydın merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, teşekkürler 26-05-2020 11:48:35

3. Karaman merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi valla iyi, teşekkürler 26-05-2020 14:51:30

4. Kastamonu merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler 01-06-2020 08:45:21

5. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 09-06-2020 13:12:44

6. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

7. selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım

8. Mersin merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 21-06-2020 09:29:51

9. Adana merkezden ben Aylin. Mrb web siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-06-2020 07:44:31

10. selamun aleyküm siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

11. Selam paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

12. Giresun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-07-2020 17:23:14

13. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

14. Selamlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Karaman merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler 12-07-2020 13:10:41

16. Kilis merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 21:52:00

17. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, saolun 14-07-2020 01:46:36

18. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun

19. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-07-2020 12:34:27

20. Kayseri merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, face de paylaştım 18-07-2020 12:50:55

21. Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

22. Merhabalar web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

23. Merhaba sayfanız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. Muş merkezden ben gaye. Merhaba sayfa cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 30-07-2020 18:48:11

25. selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. Rize merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, sağolun 04-08-2020 19:32:12

27. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz inanki dikkat çekici, sağolun

28. Slm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

30. Afyon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 23-08-2020 00:30:23

31. Osmaniye merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, teşekkürler 27-08-2020 15:17:32

32. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

33. Selamlar web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

34. Sakarya merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, saolun 20-09-2020 20:40:11

35. Bitlis merkezden ben doruk. Slm web sitesi inanki iyi, sağolun 22-09-2020 19:53:40

36. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, saolun

37. Mrb paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

38. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

39. İstanbul merkezden ben doruk. Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-10-2020 20:50:27

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 371

41. Balıkesir dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . Merhaba web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 307

42. Batman merkezden ben ali. Slm siteniz valla hayran edici, şukuladım 16-10-2020 15:56:12

43. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. Selam sayfa valla çok güzel, linkedinde paylaştım , – 188

44. Afyon merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 26-10-2020 09:38:17

45. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden çok güzel, sağolun , ali – 102

46. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 315

47. Konya merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun 11-11-2020 01:15:14

48. Çanakkale dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . selam arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 420

49. Kastamonu dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . Merhabalar paylaşım süper ötesi çok iyi, saolun , gaye – 479

50. Hakkari dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 172

51. Çankırı merkezden ben hatice. Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 26-11-2020 17:59:39

52. Tunceli dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , – 74

53. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran edici, teşekkürler

54. Van merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:22:09

55. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Slm paylaşımın gerçekten güzel, şukuladım 13-12-2020 11:18:11

56. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 177

57. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun 17-12-2020 04:59:52

58. Selamlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

59. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 352

60. Şırnak merkezden ben Aylin. Selam web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 04-01-2021 11:34:02

61. Çanakkale dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . Selam web siten valla çok iyi, şukuladım , – 471

62. Mersin merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 11-01-2021 22:31:51

63. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler , emin – 464

64. Kastamonu dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 199

65. Kırklareli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 02:36:44

66. Elazığ dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . Selam web siten inanki güzel, şukuladım , ali – 168

67. Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

68. Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

69. selamun aleyküm siten vallaha dikkat çekici, saolun

70. Ankara dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . selamun aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 474

71. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. Mrb web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 425

72. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , gaye – 189

73. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-03-2021 19:31:38

74. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfan valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

75. Muş merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-04-2021 17:24:48

76. Sakarya dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım , memo – 382

77. Malatya dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . Selam sayfan gerçekten mükemmel, teşekkürler , Hasan – 232

78. Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

79. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

80. Selam bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

81. Yozgat merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız ciddiyim güzel, şukuladım 30-04-2021 06:51:24

82. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 03-05-2021 16:13:31

83. Bilecik dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun , banu – 205

84. Konya dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . Selamın aleyküm paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 2

85. Şırnak dan kimler var. Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. . Merhaba sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 371

86. Burdur merkezden ben Emine. Mrb web siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-05-2021 03:46:04

87. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 419

88. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 378

89. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 413

90. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 296

91. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-05-2021 11:29:24

92. Selam web siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

93. Kars merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 08-06-2021 01:01:42

94. Erzurum merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-06-2021 13:17:46

95. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. Selam sayfa valla çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 78

96. Bu konu : ” Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 185

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link