Kategoriler
Genel

Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim.

Wikipedia’ya göre Cummins bir Rus havası, Rusça konuşuyor ve 90’lı yıllarda yaşadılar ve bir havayolu kurmaya teşebbüs ettiler.

North Wood adında harika bir şirketi var. Kendi sözleriyle: “Bir şirket işletiyorum, Kuzey Ahşap, bu sorunları çözmeye çalışır (yönetim, politik, iletişim). ” https://dominiccummings.com/about/

Kız kardeşi Alice, IDOX’un bir yöneticisidir, şirket Covid ile ilgili takip ve izleme uygulaması için hükümet tarafından sözleşme imzaladı.

Ve şimdi bu dönen tartışmalarla (hepimiz ülkeye yalan söylediğini biliyoruz) Başbakan tarafından eşi görülmemiş bir seviyeye kadar savunuldu.

Bunlar kesinlikle iyi bir teori için yapı taşları mı?

… birdmug tarafından gönderildi
[comments]

“Noktalara katılan ve Dominic Cummings’in hükümetteki rolü için potansiyel olarak daha derin motivasyonları olup olmadığını gören var mı? Birkaç komplo teorisine ilham verecek kadar var gibi görünüyor ama hiç görmedim.” için 19 yanıt

Aydın merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, teşekkürler 26-05-2020 11:48:35

Kastamonu merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler 01-06-2020 08:45:21

Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 09-06-2020 13:12:44

Mersin merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 21-06-2020 09:29:51

Giresun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-07-2020 17:23:14

Kilis merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 21:52:00

Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, saolun 14-07-2020 01:46:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir