Bir TON insanın “Aşıyı alıyorum, böylece normal bir görünüme dönebiliriz” ifadesini duydum. Bu, dikkatini çeken biri için, yıllarca hala maskeler ve sosyal mesafeler takacağımızı söyledikleri gibi gerçekten olmayacak.

Ama bugün benzerliğin tanımına bakmaya karar verdim ve bunu oldukça komik buldum.

American Heritage Dictionary’den. Semblance:

• Dışa doğru veya simgesel bir görünüm.

• Bir temsilcilik; kopya.

• En çıplak iz; bir miktar.

Bu yüzden şunu açıklığa kavuşturayım. Normalliğin “en çıplak izi” için vücudunuza deneysel bir aşı enjekte etmeye istekli olduğunuzu açıkça mı belirtiyorsunuz? Veya normalliğin “simgesel görünümü” için? Veya normalliğin bir “temsili”? Bu aslında bazı insanların standartları mı?

Demek istediğim, eğer aşıyı sisteminize enjekte edecekseniz, sadece bir “semblance” yerine tam normale dönmeyi beklemek mantıklı olmaz mı? İnsanlar ne kadar üzüldü / beyinleri yıkandı?

Author

33 Comments

1. Karabük dan kimler var. “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? . Selamlar sayfanız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 160

2. Bu konu : ” “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 74

3. Denizli dan kimler var. “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? . Selam herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 410

4. Bu konu : ” “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, saolun , Aylin – 210

5. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

6. Mrb web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

7. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, tebrikler

8. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? . Selam sayfa vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 145

9. Isparta dan kimler var. “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? . Selamın aleyküm sayfa vallaha mükemmel, saolun , – 336

10. Muş dan kimler var. “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 190

11. Slm sayfan inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 57

13. Merhaba paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

14. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, face de paylaştım

15. İzmir dan kimler var. “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? . Slm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 161

16. Bu konu : ” “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 176

17. Trabzon merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 09-02-2021 03:13:14

18. Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 11-02-2021 00:45:57

19. Bilecik dan kimler var. “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? . selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 343

20. Sivas dan kimler var. “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? . Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım , doruk – 310

21. Bu konu : ” “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 335

22. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

23. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz valla güzel, saolun 23-02-2021 00:30:48

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 288

25. Rize dan kimler var. “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? . selam arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 4

26. Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Selam herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

28. Bu konu : ” “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım , hatice – 305

29. Bu konu : ” “Normal Bir Şekilde Geri Dönmek İçin Aşı Yapıyorum.” Ah evet? Hiç “Semblance” Tanımı Aradınız mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 105

30. Ankara merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 01-04-2021 15:31:03

31. Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

32. Yalova merkezden ben memo. Merhaba siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 10-04-2021 18:46:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link