Pek çok insanın çekim yapmayı düşündüğünü biliyorum, aslında istedikleri için değil, çekim yapmak için sosyal baskı gördükleri için ya da ayrıcalıklara ve kolaylıklara sahip olmalarına izin vereceğini düşündükleri için.

Açıkçası, sağlığınız için en iyisi olduğunu düşündüğünüz dışında herhangi bir nedenle çekim yapıyorsanız, bir şey daha geliyor. Aşının çok iyi bir şekilde yıllık (iki yılda bir değilse) bir gereklilik haline gelebileceğini belirttiler. Ve bu, varyantlar için güçlendiriciler eklemeden önce.

Yıllık gereksinime daha fazla atış eklemek için aşı pasaportlarını kullanacaklarına da bahse girebilirsiniz.

Pek çok insan, onu emip bir kez alabileceklerini ve hayatlarına devam edebileceklerini düşünüyor. Farkında olmadıkları şey, kendilerini bir ömür boyu istenmeyen aşırılıklara, covid ile ilgili veya başka bir şeye açıyor olmalarıdır.

Emsali şimdi belirlerseniz, gitmelerine izin verdiğiniz kadar zorlayacaklardır. Sonunda, 10 farklı aşı içeren bir karışım elde edebilirsiniz.

Sadece bu çekimle ilgili değil. Ve asla olmadı.

Author

8 Comments

1. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Normale dönmek için sadece bir aşı yapmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Tekrar düşün. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 438

2. Bu konu : ” Normale dönmek için sadece bir aşı yapmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Tekrar düşün. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım , ali – 283

3. Malatya dan kimler var. Normale dönmek için sadece bir aşı yapmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Tekrar düşün. . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 295

4. Tokat merkezden ben doruk. Selam web sitesi cidden mükemmel, tebrikler 04-04-2021 17:55:15

5. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

6. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

7. Bu konu : ” Normale dönmek için sadece bir aşı yapmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Tekrar düşün. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 423

8. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın süper ötesi mükemmel, teşekkürler 21-04-2021 16:12:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link