Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı)

R / AskReddit’ten reddit yorumlarının YouTube videolarına göz attıktan sonra, “Hangi Tüyler Ürpertici Şeyler Sizi Gerçeğe Sorgulandırır?”, 6:36 civarında bir kullanıcı dikkatimi çeken bir hikaye anlatıyor.

Hikayeyi kısaca özetlemek gerekirse (videoyu izlemenizi tavsiye etmeme rağmen), OP’nin büyükbabası birkaç askerle takımlarından ayrılmış ve ormanda koşuyorlardı. Bir şeyin geldiğini duyarlar ve uzanırlar. Yaklaşık 30 Alman askeri korkarak koşuyor ve hemen donuyor, bazıları havada. Sonra bulanıklaşır ve kaybolurlar. Savaştan birkaç yıl sonra, OP’nin büyükbabası ve birkaç kişi oraya getirildi. Anomaliye neden olan şeyin aranması için alan yoğun bir şekilde kazıldı. Bundan sonra bölgeye depolar kuruldu ve yüksek güvenlik altında görünüyor. Anomali, OP’nin iddia ettiği gibi “Parçalanmış Orman” olarak anılıyor.

İlgi çekici, ancak maalesef 1985’te (doğruysa) vefat eden kullanıcıların büyükbabasından gelen ikinci el bilgiler. Ve maalesef videodaki kullanıcı silindi. Normandiya çevresinde Google Earth kullanarak depo aramakla ilgilenen biri varsa, bu daha fazla netlik sağlayabilir. Bu hikaye saf bilim kurgu gibi geliyordu ama bakıp etrafı araştırmanın harika bir şey olacağını düşündüm.

“Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı)” üzerine 14 yorum

1. Mardin merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 15:05:06

2. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-09-2020 15:25:04

3. Zonguldak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:19:28

4. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden çok iyi, sağolun , ali – 367

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler , ali – 298

6. Ağrı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-10-2020 18:16:11

7. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, tebrikler , ali – 242

8. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 384

Yorum yapın