R / AskReddit’ten reddit yorumlarının YouTube videolarına göz attıktan sonra, “Hangi Tüyler Ürpertici Şeyler Sizi Gerçeğe Sorgulandırır?”, 6:36 civarında bir kullanıcı dikkatimi çeken bir hikaye anlatıyor.

Hikayeyi kısaca özetlemek gerekirse (videoyu izlemenizi tavsiye etmeme rağmen), OP’nin büyükbabası birkaç askerle takımlarından ayrılmış ve ormanda koşuyorlardı. Bir şeyin geldiğini duyarlar ve uzanırlar. Yaklaşık 30 Alman askeri korkarak koşuyor ve hemen donuyor, bazıları havada. Sonra bulanıklaşır ve kaybolurlar. Savaştan birkaç yıl sonra, OP’nin büyükbabası ve birkaç kişi oraya getirildi. Anomaliye neden olan şeyin aranması için alan yoğun bir şekilde kazıldı. Bundan sonra bölgeye depolar kuruldu ve yüksek güvenlik altında görünüyor. Anomali, OP’nin iddia ettiği gibi “Parçalanmış Orman” olarak anılıyor.

İlgi çekici, ancak maalesef 1985’te (doğruysa) vefat eden kullanıcıların büyükbabasından gelen ikinci el bilgiler. Ve maalesef videodaki kullanıcı silindi. Normandiya çevresinde Google Earth kullanarak depo aramakla ilgilenen biri varsa, bu daha fazla netlik sağlayabilir. Bu hikaye saf bilim kurgu gibi geliyordu ama bakıp etrafı araştırmanın harika bir şey olacağını düşündüm.

Author

71 Comments

1. Mardin merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 15:05:06

2. Bingöl merkezden ben ziya. Merhaba sayfan vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-09-2020 04:04:16

3. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

4. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-09-2020 15:25:04

5. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

6. Zonguldak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:19:28

7. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

8. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden çok iyi, sağolun , ali – 367

9. Kahramanmaraş dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler , ali – 298

10. Ağrı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-10-2020 18:16:11

11. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, tebrikler , ali – 242

12. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 384

14. Bursa dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . selam arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 387

15. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun , ali – 333

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 60

17. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, saolun , emin – 12

18. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

19. Selam herkese paylaşım inan ki mükemmel, sağolun

20. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 205

21. Afyon merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım 24-11-2020 00:34:57

22. Adana dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . Slm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 175

23. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler 27-11-2020 04:01:16

24. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . Selam web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun , elif yılmaz – 113

25. Isparta merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:44:36

26. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 84

27. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-12-2020 22:06:38

28. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

29. Mardin dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . Selam herkese sayfanız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 491

30. Ankara merkezden ben Hasan. Selam siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-01-2021 20:50:03

31. selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler

32. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle iyi, tebrikler , ahmet – 358

33. Yalova dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . Mrb siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 234

34. Selam herkese web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

35. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki mükemmel, şukuladım , ali – 8

36. Kırklareli dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . Selamlar sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 40

37. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Hatay merkezden ben doruk. Mrb sayfanız harbiden güzel, tebrikler 24-02-2021 23:40:48

39. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , doruk – 363

40. Çorum dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . Slm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 245

41. Bolu merkezden ben hatice. Selam paylaşımın inanılmaz mükemmel, sağolun 10-04-2021 11:14:42

42. Konya dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . selamun aleyküm sayfanız inanki hayran edici, tebrikler , gaye – 215

43. Merhaba bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Kahramanmaraş dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . Selamlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 164

45. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden çok güzel, face de paylaştım , hatice – 200

46. Isparta merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 02-05-2021 04:05:50

47. Kütahya merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 02-05-2021 04:54:04

48. Artvin dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , – 241

49. Selam herkese sayfa gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

50. Afyon merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan cidden dikkat çekici, saolun 06-05-2021 21:49:25

51. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 37

52. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki güzel, facebookta paylaştım , gaye – 234

53. Selamın aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

54. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 256

55. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

56. Karabük merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 08-06-2021 22:57:02

57. Gürbüz Reply

Mrb web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

58. Van dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . Merhabalar sayfan valla iyi, twitter da paylaştım , memo – 319

59. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 188

60. Sakarya dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 339

61. Sinop dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , ali – 46

62. Bu konu : ” Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 392

63. Merhaba web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

64. Düzce dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler , ziya – 106

65. Siirt dan kimler var. Normandiya Fransa’daki Ormanda Anomali (İkinci Dünya Savaşı) . selam arkadaşlar web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım , Emine – 104

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link