Ayrıca FB’nin bağlantıları kaldıracağını da gördüm.

Demek istediğim, bu platformlar, toplu katliamlarla ilgili anlatılara, “pandemi” hakkındaki bilgilere, vb.

Merak ediyorum, tardların nihayet alması için neyin sansürlenmesi gerekiyor?

Author

63 Comments

1. Samsun merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-09-2020 17:51:59

2. Iğdır merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, teşekkürler 13-09-2020 18:36:55

3. Yozgat merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha iyi, teşekkürler 13-09-2020 22:01:02

4. Selam herkese siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

5. Mrb siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

6. Slm bu web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

7. selamun aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Selam herkese web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım

9. merhaba arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

10. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-10-2020 18:41:44

11. Giresun merkezden ben . Selam herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, tebrikler 13-10-2020 19:23:32

12. Çorum merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, saolun 19-10-2020 05:25:29

13. Slm siteniz ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla çok güzel, teşekkürler , Emine – 467

15. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

16. Artvin merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten cidden çok güzel, şukuladım 06-12-2020 14:10:03

17. Selamlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

18. Konya merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 17-12-2020 18:44:17

19. Aydın merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun 19-12-2020 19:59:32

20. Selam sayfa inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

21. Sinop merkezden ben Aylin. Slm sayfa vallaha mükemmel, tebrikler 23-12-2020 02:53:09

22. Bu konu : ” normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 467

23. Karabük merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 21:19:17

24. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler

25. Bu konu : ” normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki iyi, saolun , hatice – 460

26. Bilecik dan kimler var. normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. . Selamlar siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 28

27. Eskişehir dan kimler var. normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. . Slm web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , Hasan – 55

28. Ankara dan kimler var. normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. . Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 280

29. Bu konu : ” normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler , hatice – 41

30. Manisa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 15-02-2021 19:56:57

31. Bu konu : ” normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, saolun , doruk – 298

32. Mardin dan kimler var. normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. . Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 210

33. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 08-03-2021 17:27:08

34. Bu konu : ” normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 424

35. Mrb web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

36. Kırşehir merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız inanki dikkat çekici, teşekkürler 24-03-2021 19:36:28

37. Şırnak merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-03-2021 19:43:22

38. Yalova dan kimler var. normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 391

39. Giresun dan kimler var. normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. . Selamın aleyküm siten ciddiyim çok güzel, şukuladım , ali – 206

40. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

41. Kayseri dan kimler var. normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. . Slm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 338

42. Bu konu : ” normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 197

43. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-05-2021 03:22:53

44. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim güzel, face de paylaştım 07-05-2021 03:29:49

45. Bu konu : ” normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler , ali – 39

46. Merhabalar siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

47. Kütahya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun 17-06-2021 06:38:00

48. Merhaba herkese web sitesi inanki çok güzel, şukuladım

49. Hakkari merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın vallaha hayran edici, tebrikler 29-06-2021 04:10:11

50. Van merkezden ben mehmet. Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler 04-07-2021 03:36:02

51. Kocaeli dan kimler var. normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. . Merhabalar web siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 105

52. Bu konu : ” normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 335

53. Bilecik dan kimler var. normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 348

54. Tunceli dan kimler var. normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. . Selam herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 28

55. Kilis dan kimler var. normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. . Merhaba sayfa inan ki çok güzel, teşekkürler , ahmet – 412

56. Bu konu : ” normie subayları, yorumlardaki küresel ısınma çemberi gerginliğini korumak için kundakçılık haberleriyle bağlantılı yorumları aktif bir şekilde yasaklıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 409

57. Afyon merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım ciddiyim güzel, sağolun 27-07-2021 17:15:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link