Kategoriler
Genel

“Normlara geri dönelim” …

en azından ben öyle hissediyorum. Belki her gün çalışmak için para almıyorum, ama bir şey üzerinde çalışmak. Belki her gün para harcamak değil, zaman harcamaktır. Belki hala insanlara BS kurallarını çiğnemeden hedeflere ulaşabiliriz. Amerika Birleşik Devletleri’nde, çoğunlukla ne olursa olsun, özel yerlere girişi reddetme hakkımız vardır. Burada yaşıyorsanız anlayın. Saygı duymadığınız yerleri boykot edin. Yaptıklarınızı kucaklayın. Birçok kısıtlama getirilmiş, ancak birçoğu önerilmiştir. En az 2 aydır balık tutuyorum (en azından doğu körfezinde gittiğim en az yer, CA) ve bir mil yürümekten korkmazsanız herhangi bir gerçek kısıtlama duymadım. Otoparklar kapatılıyor. Arazi, çok değil. Bir göz atın dışarı ve daha iyi ama dünyayı hareket ettirin. Bazı sebzeler yetiştir, biraz bitki yetiştir, biraz tütün yetiştir, hepsi işe yarayacak. Ama sadece herkes için bir değerlendirme yapmadan önce şeylere bakmayı unutmayın. Her şey göründüğü gibi değil … henüz.

Gönderen … Monkpaw
[comments]

““Normlara geri dönelim” …” için 20 yanıt

Amasya merkezden ben doruk. Merhaba web siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 24-05-2020 10:40:45

Kırklareli merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-05-2020 10:45:48

Bilecik merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 30-05-2020 11:43:58

Giresun merkezden ben gaye. Mrb web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-06-2020 01:07:36

Yozgat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-06-2020 04:40:46

Niğde merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-06-2020 16:12:07

Yozgat merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım 21-06-2020 01:59:42

Kayseri merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 29-06-2020 00:05:36

Edirne merkezden ben mehmet. Mrb siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-07-2020 09:50:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir