Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız.

Neurolink bugün mevcut olsaydı, çok fazla insan bunu denemekte tereddüt ederdi. Gerçek bir etkileşim yaşam tarzına çok aşinayız. Çoğumuz akıllı telefonlardan önceki bir zamanı hatırlıyoruz. Bundan vazgeçmeye isteksiz oluruz.

Dolayısıyla, bir nesil insanı buna hazırlamak için onları bu deneyimlerden mahrum etmeniz gerekir. Onları daha izole bir çocuklukta yetiştirmeniz gerekir. Onları yüz yüze etkileşimden ziyade teknoloji yoluyla iletişime daha alışkın olacak şekilde tasarlamanız gerekir. Onları bu ortamlar aracılığıyla eğitmeniz gerekir. Onları yüz ifadelerini görme yeteneklerini engelleyen öğelerle giydirerek insan duyguları deneyimlerinden mahrum etmelisiniz. Onları, insanlarla etkileşimin sağlıkları için tehlikeli olduğuna ikna etmeniz gerekir. Onları daha kontrollü ve organize bir şekilde yönetilmeye alıştırmanız gerekir.

Şimdi soru şu, hükümetler / seçkinler bunu fark edilmeden nasıl yapacaklar?

… cevabı bildiğinden oldukça eminim

“Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız.” üzerine 10 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 14:33:58

2. Çorum merkezden ben Emine. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 09-10-2020 15:11:53

3. Kırıkkale merkezden ben ali. Slm web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:15:55

4. Bu konu : ” Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 404

Yorum yapın