Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız.

Neurolink bugün mevcut olsaydı, çok fazla insan bunu denemekte tereddüt ederdi. Gerçek bir etkileşim yaşam tarzına çok aşinayız. Çoğumuz akıllı telefonlardan önceki bir zamanı hatırlıyoruz. Bundan vazgeçmeye isteksiz oluruz.

Dolayısıyla, bir nesil insanı buna hazırlamak için onları bu deneyimlerden mahrum etmeniz gerekir. Onları daha izole bir çocuklukta yetiştirmeniz gerekir. Onları yüz yüze etkileşimden ziyade teknoloji yoluyla iletişime daha alışkın olacak şekilde tasarlamanız gerekir. Onları bu ortamlar aracılığıyla eğitmeniz gerekir. Onları yüz ifadelerini görme yeteneklerini engelleyen öğelerle giydirerek insan duyguları deneyimlerinden mahrum etmelisiniz. Onları, insanlarla etkileşimin sağlıkları için tehlikeli olduğuna ikna etmeniz gerekir. Onları daha kontrollü ve organize bir şekilde yönetilmeye alıştırmanız gerekir.

Şimdi soru şu, hükümetler / seçkinler bunu fark edilmeden nasıl yapacaklar?

… cevabı bildiğinden oldukça eminim

“Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız.” üzerine 40 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 14:33:58

2. Çorum merkezden ben Emine. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 09-10-2020 15:11:53

3. Kırıkkale merkezden ben ali. Slm web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:15:55

4. Bu konu : ” Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 404

5. Manisa dan kimler var. Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 445

6. Çankırı merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 02-11-2020 06:09:10

7. Uşak merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-11-2020 08:07:40

8. Van dan kimler var. Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. . Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, saolun , hatice – 453

9. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 23-11-2020 22:13:01

10. Bu konu : ” Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. ” çok güzel. Selamlar siten valla çok güzel, sağolun , – 212

11. Gümüşhane dan kimler var. Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. . Selamın aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 27

12. Bu konu : ” Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 298

13. Elazığ dan kimler var. Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. . Selamlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 412

14. Bayburt dan kimler var. Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. . Selamlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 325

15. Bu konu : ” Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 217

16. Bu konu : ” Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 389

17. Bu konu : ” Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 111

18. Bu konu : ” Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 475

19. Osmaniye merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz inanki çok iyi, tebrikler 16-01-2021 15:31:25

20. Aksaray merkezden ben ali. Slm siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 21-01-2021 04:40:27

21. Yalova merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 04-02-2021 20:52:03

22. İstanbul merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 07-02-2021 17:25:41

23. Mersin dan kimler var. Nöro bağlantı tipi beyin çipi almaya istekli bir nesil istiyorsanız, onları genç yaşta izole etmeli, teknolojiye daldırmalı ve diğer insanlarla gerçek yaşam etkileşimine girmeye isteksiz olmalısınız. . Selam paylaşım gerçekten iyi, sağolun , ahmet – 147

24. Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-02-2021 16:21:41

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link