Bozuk İngilizcem için özür dilerim ama işte:

Dün, anlatı ve propagandanın nasıl sunulduğunu anlamak için yaklaşık 2 aydır ilk kez haber izliyordum.

Tartışılan dava, 2000 yılının başlarında naziler tarafından öldürülen bir çocuk heykelinin vandalizmiydi.

İnsanların bu tür inançlara sahip olmasının üzücü olduğunu belirterek başladı. Daha sonra bunun gibi ve yanlış bilgi yayan insanlara aşı yaptırmamız gerektiğini söyledi.

Farklı inançlara sahip insanlar için lanet bir aşı ffs! Bunu söylediğini duyunca midem bulandı.

Ne yazık ki, dün haberlerden biri olduğu için bir bağlantım yok ve hiçbir gazetede bunu belirtmedi.

Nazileri ya da herhangi bir şeyi açıklığa kavuşturmak için onaylamıyorum.

Düşünceler?

…WrongdoerNorth tarafından gönderildi
[comments]

32 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Norveç başbakanından korkutan açıklama ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 326

2. Mrb web siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Norveç başbakanından korkutan açıklama ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 305

4. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Norveç başbakanından korkutan açıklama . Selam web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 265

5. Bu konu : ” Norveç başbakanından korkutan açıklama ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 406

6. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Norveç başbakanından korkutan açıklama ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 187

8. Edirne merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, tebrikler 25-07-2021 04:48:59

9. Bartın dan kimler var. Norveç başbakanından korkutan açıklama . Selam paylaşımın inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 164

10. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz valla iyi, face de paylaştım

11. Selam web siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. Tokat merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-07-2021 11:24:09

13. Yalova dan kimler var. Norveç başbakanından korkutan açıklama . Selam paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 197

14. Amasya dan kimler var. Norveç başbakanından korkutan açıklama . selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 150

15. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun

16. Selam web siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

17. Kilis dan kimler var. Norveç başbakanından korkutan açıklama . selam arkadaşlar siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım , memo – 235

18. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

19. Iğdır dan kimler var. Norveç başbakanından korkutan açıklama . Slm paylaşımınız harbiden mükemmel, şukuladım , ahmet – 492

20. Bu konu : ” Norveç başbakanından korkutan açıklama ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 262

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Norveç başbakanından korkutan açıklama ” çok güzel. Selam sayfanız valla çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 244

22. Bu konu : ” Norveç başbakanından korkutan açıklama ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle güzel, tebrikler , gaye – 120

23. Bu konu : ” Norveç başbakanından korkutan açıklama ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 190

24. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:45:51

25. Bu konu : ” Norveç başbakanından korkutan açıklama ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 292

26. Bu konu : ” Norveç başbakanından korkutan açıklama ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 136

27. Selamlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

28. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

29. Çanakkale merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın harbiden iyi, twitter da paylaştım 10-09-2021 02:01:59

Write A Comment