Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum

Nostradamus’a aşina olmayanlar için deccallerin olacağını ve üçüncünün başarılı olacağını tahmin etti. Deccal ile dünya hakimiyetine teşebbüs eden kişiyi kastetti. İlk söylediği neo poli ve bu şekilde napolyon olacaktı. İkincisi hister olacağını ve hitler olduğunu söyledi. Tarih nedeniyle, üçüncünün bir politikacı olacağını varsayma eğilimindeyiz. 2003’te bunun işe yaradığını düşündüğümü hatırlıyorum ama şimdi ticaretin 21. yüzyılda daha mantıklı olduğunu ve Amazon Bezos’un dünya hakimiyetine doğru yol aldığını düşünüyorum. Bunun çılgınca bir düşünce olduğunu biliyorum, bu yüzden buraya getirdim. Başkalarının bu konudaki düşüncelerini öğrenmek için meraklı olun.

“Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum” üzerine 27 yorum

1. Bu konu : ” Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum ” çok güzel. Merhaba siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 236

2. Iğdır merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:04:23

3. Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-12-2020 14:22:02

4. Erzincan dan kimler var. Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum . Selam herkese sayfa inanki çok güzel, tebrikler , banu – 489

5. Adana dan kimler var. Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum . Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 98

6. Kırıkkale dan kimler var. Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum . Mrb sayfa harbiden hayran bıraktı, tebrikler , memo – 64

7. Uşak dan kimler var. Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum . Selam sayfanız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 161

8. Bu konu : ” Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 179

9. Karaman merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 10-01-2021 19:22:14

10. Hatay dan kimler var. Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum . Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 257

11. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 04:23:30

12. Samsun dan kimler var. Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum . Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 43

13. Giresun merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-02-2021 16:45:39

14. Bu konu : ” Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler , memo – 434

15. Bu konu : ” Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki çok güzel, face de paylaştım , memo – 215

16. Bu konu : ” Nostradamus, üçüncü bir deccalin mabus olarak adlandırılacağını tahmin etti. Amazon bezos olduğuna inanıyorum ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ziya – 235

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link