NPC Dili / İletişim

Bununla nereden başlayacağımı bile bilmiyorum. Gerçekten her şeyden çok bir gözlemim var …

Son zamanlarda iletişimin çok zorlaştığını hissediyorum. Sanırım bu iletişim tarzı şirketler tarafından popülerleştirildi ama sonra her şeye yayıldı. Sanki … bir sorunum varsa ve bir şirketi ararsam veya yazarsam, hepsi insan robotları gibi cevap veriyor. Nüans yok, gerçek cevap yok, iletişim yok. KONUŞMA YOK.

Örneğin, bir sorunum olduğunu söyleyin, buna “a” şimdi “a” diyelim bana bir soruna neden oluyor çünkü “x, y & z”

Ben: bir sorunum var a , lütfen bana yardım edebilir misin?

Npc: a sorun değil.

Ben mi: a bir problem çünkü x, y & z.

Ben: o zaman neden x, y & z olay?

Sonsuza dek.

Artık insanlarla mantık yürütemezsin. Küçük senaryolarından çıkmayacaklar. Bu … aşağılayıcı mı?

Bunun komploya ait olup olmadığını bilmiyorum ama … İletişimde bir şeyler olduğunu hissediyorum ve başka bir yere postalayacağım.

Bu NPC iletişim tarzını tüm salgın retoriğinde gözlemleyebilirsiniz … eğer bir şeyi sorgularsanız.

Diyelim ki, hangi nedenle olursanız olun, örneğin “Maskelerin zararlı olduğunu düşünüyorum çünkü x, y & z“npc yanıtı” diğerlerini korumak içindir “” ama peki ya x, y & z? “yanıtı” başkalarını korumak için “… ve” x, y & z “için asla bir yanıt alamayacaksınız.

Dışlanmış sanrılı bir paranoyak folyo şapka olsanız bile (hiçbirinizin öyle olduğunu söylemiyorum, ama olsanız bile) “x, y & z” sorgunuz için bir açıklamayı en azından hak ediyorsunuz neden haklılar ve sen yanılıyorlar

Bunu başka biri deneyimledi mi? Bana göre bu, 1984 sözlük azaltma yöntemlerini anımsatıyor. Her sözlük baskısında, insanları düşünmekten alıkoyacak daha az kelime vardı. Bizim dünyamızla olan fark, daha çok sözümüz olması ama sohbetin bitmiş olmasıdır. Ve anlamlı bir konuşma olmadan kelimelerin gerçekten ne faydası olabilir?

Bıktım tbh … demek istediğimin karşısına çıkıp çıkmadığından bile emin değilim. NPC şirket temsilcileriyle sorunları çözmeye çalıştıktan sonra zihinsel olarak tükenmiş hissediyorum. Beyin ölümü için eğitilmişler mi merak ediyorum.

TLDR

Yeni bir iletişim dalı gelişiyor ve çok robotik olarak karşımıza çıkıyor. Gerçek bir düşünce alışverişi yoktur. Nüans ve konuşmanın öldüğü NPC İletişim tarzı.

“NPC Dili / İletişim” üzerine 32 yorum

1. Bayburt merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 02-12-2020 22:49:02

2. Bu konu : ” NPC Dili / İletişim ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler , banu – 272

3. Şanlıurfa dan kimler var. NPC Dili / İletişim . Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 157

4. Bu konu : ” NPC Dili / İletişim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, saolun , emin – 286

5. Bu konu : ” NPC Dili / İletişim ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki iyi, sağolun , ziya – 97

6. Bu konu : ” NPC Dili / İletişim ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 269

7. Ordu dan kimler var. NPC Dili / İletişim . Selam herkese sayfanız vallaha mükemmel, teşekkürler , gaye – 425

8. Gümüşhane dan kimler var. NPC Dili / İletişim . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun , ziya – 237

9. Bu konu : ” NPC Dili / İletişim ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler , banu – 260

10. Bingöl dan kimler var. NPC Dili / İletişim . Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım , doruk – 275

11. Bu konu : ” NPC Dili / İletişim ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 68

12. Bu konu : ” NPC Dili / İletişim ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 245

13. Diyarbakır dan kimler var. NPC Dili / İletişim . Merhaba sayfan inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 183

14. Bu konu : ” NPC Dili / İletişim ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 183

15. Zonguldak merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler 12-01-2021 05:29:21

16. Nevşehir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun 13-01-2021 14:28:01

17. Sivas dan kimler var. NPC Dili / İletişim . selam arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 194

18. Sivas merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-01-2021 10:36:39

19. Bilecik merkezden ben doruk. Selam siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 22:20:50

20. Tokat dan kimler var. NPC Dili / İletişim . Slm web siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 233

21. Elazığ merkezden ben doruk. Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 05:34:47

22. Bu konu : ” NPC Dili / İletişim ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 308

23. Bu konu : ” NPC Dili / İletişim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 68

24. Denizli dan kimler var. NPC Dili / İletişim . Selamlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 159

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link