Hepimiz burada MSM’yi ve TPTB’nin nedeninin insanlara nasıl itildiğini sevmiyoruz.

Politikacıların, açgözlü oldukları ve bir şirket onlara bunu yapmaları için bir yığın para teklif ederse hemen hemen her şeyi ön plana çıkaracakları için şirketlerin ceplerinde nasıl olduklarını tartışıyoruz.

Tüm savaşların maddi kazanç (altın / petrol / ekonomik kontrol) olduğunu biliyoruz.

Çoğu insanın abone olduğu “gerçekliğin” yanlış olduğunu ve aslında matris rüya halinde yaşadıklarını biliyoruz, mutlulukla farkında değiller.

Tüm bunları biliyoruz ve TPTB’yi ve medyayı, insanları yaptıkları gibi düşünmeleri için kontrol etmekle suçluyoruz … Ama .. biz böyle düşünmüyoruz. Medya tarafından kontrol edilmiyoruz, her aldatmacayı ve yalanı görebiliyoruz. Yeni ve tartışmalı bilgilere açığız ve her şeyi bir tutam tuzla alıyoruz ve sonuçlarımıza varmak için kendi araştırmamızı yapıyoruz.

Yani .. düşünce sürecim şimdi bana şunu söylüyor .. insanlar artık kontrol altında değil. İnsanlar haberleri izlemeye zorlanmazlar, politikacıların söylediği her şeye inanmaya zorlanmazlar ve içinde bulundukları zihniyete zorlanmazlar. İnsanlar bu zihniyete zorlansaydı, bizim gibi insanlar var olamazdı.

Bu yüzden uyuyan insanlar için MSM ve TPTB’yi suçlarken, sanırım bir adım geri atıp insanların kendilerine bakmamız gerekiyor. Tıpkı bizimkilere abone olmayı seçtiğimiz gibi, bu şekilde davranmayı ve bu zihniyete katılmayı SEÇİYORLAR.

Cehalet gerçekten mutluluktur ve bazı insanlar insanlığı gerçekte ne hale geldiğini görmek istemezler.

Her neyse, bu sadece benim düşüncelerim .. Uzun zamandır medyayı suçladığımı fark ettim, ama nihayetinde insanların kendilerine söylenen her şeye uymak ya da bilgiyi sorgulamak seçimi oldu.

Evet medya ve politikacılar da bokla dolu – ama kimseyi yalanlarına inanmaya zorlamıyorlar, insanlar bunu isteyerek yapıyor. Kırmızı yerine mavi hapı mecazi olarak almak.

… tom11337 tarafından gönderildi
[comments]

Author

41 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

2. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım

3. Siirt merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-02-2021 11:29:31

4. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 42

5. Kütahya dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler , gaye – 413

6. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, saolun , elif yılmaz – 247

7. Edirne dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler , memo – 256

8. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-02-2021 11:53:39

9. Niğde merkezden ben . Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, teraziye tıkladım 09-02-2021 13:37:08

10. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 94

11. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 82

12. Merhaba siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

13. Mardin dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . Selamın aleyküm sayfan yeminle güzel, sağolun , – 181

14. Düzce merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, teraziye tıkladım 09-02-2021 15:58:48

15. Kırıkkale dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 169

16. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 428

17. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 436

18. Mrb bu web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

19. Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

20. Kayseri dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 6

21. Nevşehir dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 295

22. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-03-2021 01:35:52

23. Afyon dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . selam arkadaşlar siteniz valla hayran edici, sağolun , doruk – 279

24. Aydın merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 17-03-2021 23:44:19

25. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, sağolun , ziya – 350

26. Diyarbakır merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım 07-04-2021 01:01:21

27. Tunceli merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-04-2021 06:38:59

28. Selam sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 116

30. Düzce merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 00:06:10

31. Isparta dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . Mrb sayfan valla iyi, sağolun , hatice – 335

32. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 486

33. Aksaray merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-05-2021 00:07:27

34. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 111

35. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, sağolun , – 296

36. Merhaba herkese sayfan inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Kastamonu dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . Merhaba paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 482

38. Kırıkkale merkezden ben hatice. Slm web siten inanki çok iyi, sağolun 09-07-2021 04:08:25

39. Burdur merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-07-2021 02:05:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link