NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma

Hepimiz burada MSM’yi ve TPTB’nin nedeninin insanlara nasıl itildiğini sevmiyoruz.

Politikacıların, açgözlü oldukları ve bir şirket onlara bunu yapmaları için bir yığın para teklif ederse hemen hemen her şeyi ön plana çıkaracakları için şirketlerin ceplerinde nasıl olduklarını tartışıyoruz.

Tüm savaşların maddi kazanç (altın / petrol / ekonomik kontrol) olduğunu biliyoruz.

Çoğu insanın abone olduğu “gerçekliğin” yanlış olduğunu ve aslında matris rüya halinde yaşadıklarını biliyoruz, mutlulukla farkında değiller.

Tüm bunları biliyoruz ve TPTB’yi ve medyayı, insanları yaptıkları gibi düşünmeleri için kontrol etmekle suçluyoruz … Ama .. biz böyle düşünmüyoruz. Medya tarafından kontrol edilmiyoruz, her aldatmacayı ve yalanı görebiliyoruz. Yeni ve tartışmalı bilgilere açığız ve her şeyi bir tutam tuzla alıyoruz ve sonuçlarımıza varmak için kendi araştırmamızı yapıyoruz.

Yani .. düşünce sürecim şimdi bana şunu söylüyor .. insanlar artık kontrol altında değil. İnsanlar haberleri izlemeye zorlanmazlar, politikacıların söylediği her şeye inanmaya zorlanmazlar ve içinde bulundukları zihniyete zorlanmazlar. İnsanlar bu zihniyete zorlansaydı, bizim gibi insanlar var olamazdı.

Bu yüzden uyuyan insanlar için MSM ve TPTB’yi suçlarken, sanırım bir adım geri atıp insanların kendilerine bakmamız gerekiyor. Tıpkı bizimkilere abone olmayı seçtiğimiz gibi, bu şekilde davranmayı ve bu zihniyete katılmayı SEÇİYORLAR.

Cehalet gerçekten mutluluktur ve bazı insanlar insanlığı gerçekte ne hale geldiğini görmek istemezler.

Her neyse, bu sadece benim düşüncelerim .. Uzun zamandır medyayı suçladığımı fark ettim, ama nihayetinde insanların kendilerine söylenen her şeye uymak ya da bilgiyi sorgulamak seçimi oldu.

Evet medya ve politikacılar da bokla dolu – ama kimseyi yalanlarına inanmaya zorlamıyorlar, insanlar bunu isteyerek yapıyor. Kırmızı yerine mavi hapı mecazi olarak almak.

… tom11337 tarafından gönderildi
[comments]

“NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma” üzerine 18 yorum

1. Siirt merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-02-2021 11:29:31

2. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 42

3. Kütahya dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler , gaye – 413

4. İstanbul dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, saolun , elif yılmaz – 247

5. Edirne dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler , memo – 256

6. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-02-2021 11:53:39

7. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 94

8. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 82

9. Mardin dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . Selamın aleyküm sayfan yeminle güzel, sağolun , – 181

10. Düzce merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, teraziye tıkladım 09-02-2021 15:58:48

11. Kırıkkale dan kimler var. NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 169

12. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 428

13. Bu konu : ” NPC’ler (koyun) hakkında bir tartışma ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 436

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link