Perakendede çalışan neredeyse herkes ‘anonim’ NPS çalışan anketlerine tabi tutuldu. Tanıdık olmayanlar için bunlar, yeni müşterilere birkaç soru soran ve etkileşimlerini çalışan ve işletmeye göre 10 üzerinden derecelendiren kısa mesajlar veya e-postalardır. Sorular genellikle garip bir şekilde ifade edilir ve gerçekten sadece bireyi etkilediğinde işletmeyi derecelendiriyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar.

Çalışanların yalnızca kişiye bir anket bekleyeceklerini bildirmelerine izin verilir, bazı yerler buna izin bile vermez ve puanlamayı açıklamak zorunda değilsiniz. Pek çok perakende işyeri, komisyonları / bonusları bir ‘destekçi’ olarak belirli sayıda anketin puanlanmasına bağlı hale getirmiştir, ancak işte komplo, 8 veya 7 ‘başarısız’ olarak kabul edilir. Yalnızca 9’lar ve 10’lar kabul edilebilir olarak kabul edilir ve çoğu iş yeri 8 üzerinden 1 puan alırsanız bile para kaybedersiniz. En son görevimde, ayın son gününde 8/10 aldığım için 400 doların üzerinde kaybettim.

Mağazalar için komisyon ödemelerinden tasarruf etmenin ve asgari ücretli işçiyi suçlamasının çok kolay bir yolu olduğu için işyerleri NPS’yi seviyor.

Author

89 Comments

1. Merhabalar siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Çorum merkezden ben doruk. Slm web siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 11:40:32

3. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

4. Selamlar siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım

5. Merhaba herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

6. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-09-2020 11:40:42

7. Selam herkese web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

8. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Osmaniye merkezden ben ali. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım 13-09-2020 11:40:47

10. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım 13-09-2020 11:40:49

11. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

12. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten inanki mükemmel, tebrikler

13. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan cidden çok güzel, teşekkürler 13-09-2020 11:40:53

14. Aydın merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-09-2020 11:40:55

15. Mersin merkezden ben ziya. Selam web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-09-2020 11:40:56

16. Selamın aleyküm paylaşımın cidden iyi, teraziye tıkladım

17. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

18. Iğdır merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, saolun 13-09-2020 11:41:01

19. Osmaniye merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız inanki güzel, teşekkürler 13-09-2020 11:41:03

20. Kastamonu merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-09-2020 11:41:05

21. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 13-09-2020 11:41:06

22. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 13-09-2020 11:41:08

23. Ağrı merkezden ben ziya. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 13-09-2020 11:41:09

24. Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

25. Slm web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

26. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım

27. Düzce merkezden ben banu. Mrb web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-10-2020 18:55:18

28. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

29. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 359

30. Kırıkkale dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 491

31. Erzincan dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Selam web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım , ali – 172

32. Sakarya merkezden ben Emine. Mrb paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 01-11-2020 22:32:47

33. Yalova merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 23-11-2020 19:25:12

34. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 21

35. Uşak dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Merhaba herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 41

36. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 259

37. Sakarya dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ahmet – 216

38. Konya merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım valla iyi, facebookta paylaştım 16-12-2020 14:11:51

39. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 192

40. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 400

42. Mrb sayfanız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

43. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

44. Karaman dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Merhaba herkese sayfanız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 393

45. Merhabalar bu web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım

46. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

47. Çankırı dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Selam web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 395

48. Muğla dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Merhaba web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 387

49. Adıyaman dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . selamun aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 61

50. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 341

51. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam sayfa gerçekten çok iyi, teşekkürler 24-02-2021 06:34:11

52. Merhaba herkese web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 21-03-2021 06:42:22

54. Zonguldak merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha güzel, face de paylaştım 05-04-2021 21:04:53

55. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , ziya – 43

56. Tekirdağ merkezden ben memo. Selam herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-04-2021 01:06:50

57. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 292

58. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

59. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 302

60. Kütahya dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 82

61. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Slm siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-05-2021 14:11:04

62. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 173

63. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 18-05-2021 10:32:57

64. Kars dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Selam herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler , ali – 386

65. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 97

66. Selam herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

67. Merhaba herkese sayfanız inan ki iyi, teşekkürler

68. Van merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-06-2021 15:19:27

69. Çankırı dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 292

70. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 146

71. Denizli dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Selamlar siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun , mehmet – 31

72. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 16

73. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 359

74. Konya dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 140

75. Bu konu : ” NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 369

76. Erzincan dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 399

77. Çanakkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, sağolun 10-07-2021 00:05:00

78. Şanlıurfa dan kimler var. NPS Anketleri perakende çalışanlarına karşı bir komplodur . Merhabalar paylaşımınız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 235

79. Selam herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

80. Düzce merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 24-07-2021 02:44:43

81. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link