NSA Q gönderisine ne oldu?

Birisi birkaç saat önce NSA kimlik bilgileriyle Q’nun nasıl istihbarat topluluğunun eski / mevcut bir üyesi olması gerektiğinden bahsetti.

Adam kendi kimlik bilgilerini ve her şeyi gönderdi.

… TheBelowIsFalse tarafından gönderildi
[comments]

“NSA Q gönderisine ne oldu?” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” NSA Q gönderisine ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 475

2. Burdur dan kimler var. NSA Q gönderisine ne oldu? . Slm paylaşım inan ki mükemmel, sağolun , ali – 338

3. Adıyaman merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-01-2021 21:47:54

4. Kilis dan kimler var. NSA Q gönderisine ne oldu? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 470

5. İzmir dan kimler var. NSA Q gönderisine ne oldu? . selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 65

6. Kilis dan kimler var. NSA Q gönderisine ne oldu? . Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 443

7. Bu konu : ” NSA Q gönderisine ne oldu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle çok güzel, şukuladım , hatice – 461

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link