Kategoriler
Genel

Nsfw- Kontrollü bir hükümete ve önceden planlanmış gündemlere inanıyorsanız, Amerikan korku hikayesinin sezonu Kıyamet’e göz atın

Evet Netflix’te. Ahs’ı izlemeyen veya istemeyenlere; temel olarak bu sezon Deccal’in geldiği şu anki zamanlarımızda gerçekleşir. Herkesin bir bombanın ayrılan bir zamanda kayıp Angeles şehrine çarpacağını söyleyen bir başkanlık mesajı almasıyla başlar (telefonumda uyarı aldığımda panik atak almamın nedeni budur) ve hayatta kalanların hikayelerini ve daha sonra Deccal ile etkileşimlerini anlatacak. Sezonun ilerisinde, Deccal’in sona yaklaşmak için yaklaştığında ne yapacağını kaybettiği için Satanist bir arkadaş onu bir “liste insanına” götürüyor. Bu mucitler temelde evet Illuminati’nin gerçek olduğunu söylüyorlar, onlar için yeraltı sığınaklarının nerede olduğunu ve sonunda ünlüler olduğunu gösteriyorlar, bazı ünlüleri sikmek hakkında şaka yapıyorlar ve asla çok fazla kola alamayacakları için şaka yapıyorlar çünkü ruhlarını bulundukları yere ulaşmak için satıyorlar vardır. Daha sonra Deccal’in kitlesel nüfusu yok etmek için dünyanın belirli bölgelerini bombalama planına yardımcı olurlar. Umarım onu ​​izlersin çünkü ondan daha fazlasını alırsın ama eşcinsel seks sahneleri, şiddet, kan ve seks sahneleri gibi seks sahneleri olduğunu fark et

… mother_rebel tarafından gönderildi
[comments]

“Nsfw- Kontrollü bir hükümete ve önceden planlanmış gündemlere inanıyorsanız, Amerikan korku hikayesinin sezonu Kıyamet’e göz atın” için 25 yanıt

Muş merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-07-2020 16:49:23

Batman merkezden ben doruk. Selam web siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 16:55:57

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-07-2020 03:14:51

Karaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-07-2020 03:05:28

Kastamonu merkezden ben ahmet. Selam sayfanız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 09-08-2020 13:15:22

Kocaeli merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-08-2020 11:57:08

Karaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım 23-08-2020 08:49:59

Şanlıurfa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 20:29:31

Tunceli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım 10-09-2020 08:24:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir