Nüfus kontrolü ile ilgili fikrinizi duymak isterim. Hükümetlerin COVID sayılarını nasıl manipüle ettiğini görünce ve farklı nüfus kontrol komplolarını okurken bir düşüncem vardı … belki de dünyadaki 7,9 milyar insana yakın bile değil. Ya sayı çok daha büyük veya daha düşükse? Nasıl bilebiliriz?

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Nüfus ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım , ali – 237

2. Bu konu : ” Nüfus ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 346

3. Bu konu : ” Nüfus ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 85

4. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, tebrikler

5. Tekirdağ dan kimler var. Nüfus . selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, şukuladım , banu – 344

6. Bu konu : ” Nüfus ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 45

7. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

8. Bayburt dan kimler var. Nüfus . Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, tebrikler , memo – 244

9. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

10. Mersin dan kimler var. Nüfus . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler , ali – 438

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nüfus ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 226

12. Tokat dan kimler var. Nüfus . Selamlar paylaşımın yeminle çok iyi, sağolun , ahmet – 458

13. Sivas merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, teşekkürler 07-05-2021 02:37:59

14. Bu konu : ” Nüfus ” çok güzel. Selam web siteniz valla iyi, teşekkürler , Emine – 105

15. Hakkari merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 26-05-2021 04:25:38

16. Bu konu : ” Nüfus ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 213

17. Bu konu : ” Nüfus ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , banu – 207

18. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

19. Selam sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Afyon dan kimler var. Nüfus . Merhaba web siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 152

21. Sivas merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 08-07-2021 23:28:01

22. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 07:10:36

23. Muğla dan kimler var. Nüfus . selamun aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 457

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link