Elitlerin iklim değişikliğini durdurmak ve kendilerine daha fazla kaynak ayırmak için nüfusun çoğunluğunu öldürmeye çalıştığı büyük bir nüfus azalması komplosu olduğuna dair kanıtlara ikna oldum.

Dün geceye kadar covid aşılarının zehirli olduğundan emindim ve elitler ve dünya hükümetleri pandemiyi insanları 5-10 yıl içinde alan herkesi öldürecek aşıyı yaptırmaya ikna etmek için uydurdu. Seçkinlerin sahte bir aşı yaptığını sanıyordum.

Dün gece, erkeklerle künt sigara içiyordum ve bunu çözmenin neden bu kadar kolay olduğunu konuşuyorduk. Seçkinler izlerini kapatmaya çalışmıyorlar mı? Bill Gates, Ted Talk’ta bize planını kelimenin tam anlamıyla anlattı. Sonra birden aklıma geldi, ya tüm bunlar bir yanlış yönlendirmeyse? Ya aşının zehirli olduğunu düşünmemizi sağlayarak aşıyı almamızı istemiyorlarsa?

Beni bir dakika eğlendirin çünkü 2 gün önce konuyu kapatıp gülerdim. Eğer aşı zehir ise, insanlar seçkinlerin kuklaları olarak ölecekler, bu da seçkinleri Dünya’da özgür düşünürlerle bırakacaktı. Özgür düşünenler hemen ne yapacak? Onları linç edin ve sonra toplumu onlarsız yeniden inşa edin. Hepsini Jim Jones tarzı bir şeyle zehirlerlerse, onları koruyacak milyarlarca NPC’leri olmayacak.

Ya bilerek çok bariz hale getirdilerse? Bu virüsü uydurdular, bizi kızdırmak için her şeyi kilitlediler, özgür düşünenler bunu görsünler ve bizden kurtulmak için aşıyı almasınlar diye neler olduğunu açıkça kabul ettiler mi? Biz onların baş belasıyız, kendilerine oy verecek, çocuk avcısı oldukları ortaya çıktıktan sonra onlara bağış yapacak insanlardan değil, önce bizden kurtulmak istiyorlar.

Oğlanlar ve benim bulduğumuz şey, aşının aslında bir panzehir olabileceği ve insanlarına yeterince aşı yaptırdıktan sonra chemtrails yoluyla ve su kaynağında aşılanmamışları öldürecek ve Omega adını verecekleri silahlı bir virüs salacaklarıydı. Varyant, koyunların nasıl öldükleri hakkında ikinci bir düşüncesi olmasın.

Panzehir oldukça güçlü olmalı, bu yüzden yan etkileri ve toplu ölümü kabul ediyorlar. Yan etkiler, tam olarak göreceğimiz gibi, özgür düşünürlere onu almamalarını onaylamak için bile olabilir.

Nihai hedefleri önce bizden kurtulmak, muhtemelen daha fazla nüfusu ortadan kaldırmak için daha fazla hedeflere zorlayacaklar, ancak koyunları dönüştürmemize ve onları teşhir etmemize izin vermeyecekler.

Temelde bir 3d satranç oyunu.

Lütfen buna biraz delik açın, aşı olmak istemiyorum ama aklım başımdan gitti ve özgür düşünürleri duygu üzerinde çalışmaya yanlış yönlendiriyor olabilirler.

36 Comments

1. Merhaba herkese siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” nüfus azalması teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 248

3. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” nüfus azalması teorisi ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 335

5. Bu konu : ” nüfus azalması teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, şukuladım , emin – 188

6. Rize merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2021 17:57:15

7. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın vallaha güzel, saolun 06-07-2021 08:36:02

8. Burdur dan kimler var. nüfus azalması teorisi . Mrb paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 143

9. Gümüşhane dan kimler var. nüfus azalması teorisi . Mrb web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 142

10. Merhaba sayfanız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

11. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, saolun

12. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-07-2021 18:16:43

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” nüfus azalması teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, saolun , Gürbüz – 205

14. Konya merkezden ben doruk. Selam paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 07:43:54

15. Selamlar web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım

16. Selam siten harbiden çok güzel, face de paylaştım

17. Mersin dan kimler var. nüfus azalması teorisi . Slm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, saolun , – 443

18. merhaba arkadaşlar siten valla çok iyi, facebookta paylaştım

19. Rize dan kimler var. nüfus azalması teorisi . Mrb siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 288

20. Bu konu : ” nüfus azalması teorisi ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 289

21. Gaziantep dan kimler var. nüfus azalması teorisi . Merhaba siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , banu – 251

22. selamun aleyküm sayfa inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

23. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

24. Burdur merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2021 03:28:50

25. Adıyaman dan kimler var. nüfus azalması teorisi . Selamlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 323

26. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-08-2021 22:31:17

27. Erzincan dan kimler var. nüfus azalması teorisi . Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, sağolun , emin – 424

28. Tunceli dan kimler var. nüfus azalması teorisi . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 203

29. Bu konu : ” nüfus azalması teorisi ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 450

30. Bu konu : ” nüfus azalması teorisi ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , emin – 177

31. Selamın aleyküm paylaşım yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

32. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selam siten inan ki güzel, teraziye tıkladım 13-09-2021 08:49:08

33. Siirt merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-09-2021 22:42:55

34. Bu konu : ” nüfus azalması teorisi ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten mükemmel, saolun , ahmet – 363

35. Aydın dan kimler var. nüfus azalması teorisi . Merhaba web siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 340

Write A Comment