Bu dünyayı yöneten gizli toplumun güç ve kontrol istediğine inanıyorum. Bizi gerçekten ortadan kaldırmak istiyorlarsa, bunu gerçekleştirmek için yapabilecekleri daha çok şey var ama yapmıyorlar.

İlk sebep

Dünyada birkaç yer dışında YARDIMLI İNTİHATA izin verilmez.

Bu en kolay yol olacaktır. Sadece herhangi bir yaştaki herkes için yasal hale getirin. Bunu yapacak tonlarca insan olurdu. Zorbalığa maruz kalan çocuklar. Depresyonda olan yetişkinler. Hayatından nefret eden herkes. İnsanlar umutsuzluk veya acı içinde. Dağınık bir son değil, barışçıl bir son isteyen insanlar bunlar. Silah tutmayı bilmeyen, acı çekmek istemeyen, sevdiklerine kanlı bir bela bırakmak istemeyen insanlar. Pek çok insan yardımlı intiharı tercih ederdi, burada tek gereken biraz sıvı içmek, sürüklenmek ve asla uyanmamak.

Hatta sağlık sigortası tarafından karşılanabilir. Ya da biraz eğitimli bir klinik işletebilir ve bunun için ücret alabilirsiniz. Büyük bir endüstri ve uygulanabilir bir endüstri olabilir.

Bunun yerine, yalnızca birkaç ABD eyaleti buna izin veriyor ve bunu yapmak için ölümcül derecede hasta olmanız gerekiyor. Bir de Belçika ve İsviçre var. Bu kadar. Yani evet, 500’ler Komitesi gibi kitleleri 500 milyona indirmekten bahseden literatür varken, ben bunun olduğunu görmüyorum. İnsan ötenazisini son derece zorlaştırıyorlar.

İkinci sebep

Bir şey varsa, ölümden korkmamızı ve hayatımızı uzatmamızı istiyorlar (aşı ölümleri gibi her zaman işe yaramasa da). Her propaganda, bizi hayatta kalmanın ve mümkün olduğunca uzun süre (yaşam kalitesinden bağımsız olarak) yaşamanın en önemli olduğuna inandırmak içindir.

Üçüncü sebep

İnsanların yaşamlarını tıbbi gelişmeler ve gıda üretimi yoluyla uzatmalarına izin verdiler. Eğer itlaf etmek istiyorlarsa bunu neden yapsınlar? Kadınlar doğurmak için ölmeyi göze alırlardı. Bu artık pek geçerli değil. İnsanların on çocuğu olurdu ve yarısı çocukluktan geçemezdi. Artık değil.

dördüncü sebep

Negatif doğum oranlarına sahip ülkelerdeki hükümetler insanları üremeye teşvik ediyor. Ekonomiden ve yaşlı nüfusu hizmet, emeklilik ve sosyal güvenlikte desteklemek için kimin çalışacağı konusunda endişeliler.

Sonuç:

Savaşlar ve hastalıklar insanları yok etti, evet. Ama bunlar iktidar için meydana geldi. Ölümler onların amacı değil, iktidarı ele geçirmelerinin bir yan ürünüydü. Nüfusun azalmasını amaçları olarak görmüyorum. Neden kölelerini öldürsünler?

Author

32 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

2. Siirt dan kimler var. Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? . merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran edici, tebrikler , – 447

3. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, saolun

4. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 07:13:46

5. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Isparta dan kimler var. Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? . Selam herkese web siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 242

7. Selamlar web siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

8. Düzce merkezden ben memo. Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-07-2021 17:16:58

9. Bitlis dan kimler var. Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? . Selam siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 57

10. Bayburt dan kimler var. Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? . selamun aleyküm siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , doruk – 299

11. Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

12. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

13. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden iyi, teşekkürler

14. Konya dan kimler var. Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? . Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 298

15. Bu konu : ” Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 498

16. Selamın aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, sağolun

17. Hakkari dan kimler var. Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? . merhaba arkadaşlar siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 485

18. Bu konu : ” Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 332

19. Bu konu : ” Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 284

20. Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

21. Bu konu : ” Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım , gaye – 185

22. Bartın merkezden ben . Selam herkese siten yeminle hoşuma gitti, saolun 19-08-2021 10:20:26

23. Merhabalar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

24. Merhaba bu web sitesi valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

25. Afyon merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, saolun 01-09-2021 18:48:52

26. Bu konu : ” Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 404

27. Kayseri dan kimler var. Nüfus azalması teorisine neden inanmıyorum? . Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 268

28. selam arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment