Birçoğumuz sürekli olarak üzerimize itilen çeşitli yalanlar ve dezenformasyon nedeniyle söylenenlere şüpheyle yaklaşıyoruz. Buradaki çoğunluk, bunun kötü insanların kötü kazançlar için yaptıkları kötü bir komplo olduğuna inanıyor gibi görünüyor.

Ve katılıyorum.

AMA, ya asil insanlar tarafından asil kazançlar için yapılan asil bir komplo ise?

Neden bu olasılığı göremiyoruz?

Açık cevap, bunun doğru olmadığıdır, ancak alternatif bir cevap, bilişsel uyumsuzluğun bizi buna mantıklı bir şekilde bakmamızı engellediğidir.

Folyo şapkamızı daha sıkı bağlayıp, eylemlerini “kötülük” yerine “asil” olarak açıklamaya çalışmamız mümkün mü?

Gönderen … KrahzeefUkhar
[comments]

51 Comments

1. Balıkesir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 09-05-2021 12:06:02

2. Tekirdağ merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 09-05-2021 12:06:15

3. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Slm siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-05-2021 12:14:42

4. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 395

5. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. Slm sayfanız cidden güzel, linkedinde paylaştım , emin – 396

6. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım , mehmet – 318

7. Ordu dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 376

8. Afyon merkezden ben ali. Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2021 12:34:13

9. Afyon dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . Merhaba web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 298

10. Malatya dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 359

11. Amasya merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, şukuladım 09-05-2021 12:52:16

12. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha iyi, saolun , banu – 368

13. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

14. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim iyi, teşekkürler , ali – 425

15. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , ali – 94

16. Selam paylaşımınız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 191

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 261

19. Ordu dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 135

20. Mrb sayfa süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

21. İstanbul dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . Slm paylaşımınız valla hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 499

22. Ordu dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 445

23. Rize dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, teşekkürler , mehmet – 365

24. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi cidden iyi, tebrikler 07-06-2021 15:40:51

25. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , gaye – 5

26. Sivas merkezden ben ahmet. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 12-06-2021 05:29:25

27. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 296

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 219

29. Mardin merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-06-2021 23:29:46

30. Kırklareli dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 56

31. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım

32. Selam herkese sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Eskişehir merkezden ben memo. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun 23-06-2021 17:51:02

34. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 227

35. Gaziantep dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran edici, şukuladım , mehmet – 459

36. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 327

37. Kahramanmaraş merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok güzel, teşekkürler 16-07-2021 18:01:22

38. Aksaray dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 188

39. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

40. Adana dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , ahmet – 49

41. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

42. Niğde merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-08-2021 11:35:22

43. Selamlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

44. Çankırı merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan vallaha güzel, linkedinde paylaştım 16-08-2021 05:52:17

45. Batman merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-08-2021 19:12:24

46. Muğla merkezden ben . Selamlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 25-08-2021 10:03:12

47. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 198

48. Bingöl merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun 31-08-2021 08:29:11

49. Bu konu : ” Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 205

50. Hatay merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 05-09-2021 17:24:57

51. Mersin dan kimler var. Nüfus azaltma gündemini “çelik adam” yapabilir miyiz? . Selamlar siteniz yeminle güzel, şukuladım , mehmet – 100

Write A Comment