Her şey hiv / aids kriziyle başladı (insanları seksten korkutun, daha fazla insanı koruma giydirin)

LGTBQ topluluğunu genişlet

Eşcinsel evliliğinin yasallaşması

Corona virüsü (zorunlu maskeler, diğer insanlarla daha az temas)

Hristiyanlık karşıtı propaganda yaymak

Temelde “büyümeyi önleyen” her şey

En tepedeki insanlar muhtemelen her yıl transseksüel ameliyatlarının sayısındaki artış üzerine şarap içiyor. Demek istediğim hayal edebiliyor musun? İnsanlar kendilerini hadım etmek için beyinleri yıkanıyor. isa

… x2manypips tarafından gönderildi
[comments]

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Nüfus kontrolü ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , hatice – 202

2. Niğde merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, saolun 07-12-2020 10:58:19

3. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

4. Gümüşhane merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, teşekkürler 15-12-2020 22:38:17

5. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-12-2020 22:09:27

6. Adana merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-12-2020 17:34:38

7. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 09-01-2021 16:00:09

8. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Siirt dan kimler var. Nüfus kontrolü . Slm siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 129

10. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler

11. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

12. Erzurum dan kimler var. Nüfus kontrolü . Merhaba sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 239

13. Kastamonu dan kimler var. Nüfus kontrolü . selamun aleyküm siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 412

14. Bursa dan kimler var. Nüfus kontrolü . Selamın aleyküm siteniz cidden hayran edici, sağolun , banu – 20

15. Bartın dan kimler var. Nüfus kontrolü . Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 263

16. Nevşehir dan kimler var. Nüfus kontrolü . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 365

17. Bu konu : ” Nüfus kontrolü ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım , ali – 235

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link