Kategoriler
Genel

Nüfus kontrolü

Herkese merhaba, bu benim buradaki ilk yazım ve saat 2:00 ve mobilde kötü biçimlendirilmiş, tutarsız bir karışıklık varsa çok üzgünüm.

Amerika’da gerçekleşen George Floyd protestolarına ilişkin Amerika’daki gerginliği arttırmak için belirli ajanların yerleştirildiğini söylemek hayal gücünün çok ötesinde değil. Otomatik bölgedeki pencereleri kıran bir Minnesota polis memuru olduğuna inanılanların, biber topları ile basını hedefleyen ve onları tutuklayan isyanların görüntüleri ve büyük yıkım, şüpheli bir şekilde başlayarak tüm ofis komplekslerini yakıyor. Bunun gibi şeyler gittikçe daha fazla insanı protesto etmeye ve ayaklanmaya teşvik edecektir.

Tüm bunların covid-19 ile daha fazla insana bulaşmak için tasarımla gerçekleştiğine inanıyorum. Protestocular ve isyancılar eve gidip hastalığı ailelerine yayacaklar ve nüfusta daha fazla korku ve öfkeyi kışkırtmaya çalışan bu kötü aktörleri yönlendiren iktidarlar kazanacakları her şeye sahipler.

Bunu okumak için zaman ayıran herkese tekrar teşekkür ederim, eğer başıboş ya da deliymişim gibi ses çıkarırsam özür dilerim

“Nüfus kontrolü” için 9 yanıt

Diyarbakır merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 21-06-2020 15:58:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir