Kategoriler
Genel

Nüfus kontrolü. Zihin kontrolü. Biyomühendislik. Maxwell. Epstein. Wuhan. KOVİD. NASA. Tüm ww2 ya da bir şey beri bağlı ….

https://youtu.be/NHex-kecZGk

Takip ettiğim manevi sayfalardan biri tarafından garip bir şekilde yayınlanan FB üzerinde karşılaştığım ilginç bir video. İki kez paylaşılmasının garip olduğunu düşündüm, ancak her iki sayfa da videonun ne hakkında olduğu hakkında hiçbir şey söylemedi. Sanki FB algoritmalarıyla gizlice girmeye çalışıyorlardı. Sayfa hippy dippy ve genellikle böyle bok sonrası bu kadar idk değil.

Video 40 dakika uzunluğunda ancak son 10-15 dakika bağlantıları özetliyor.

Sadece bu “komplo” hakkında son 2 gündür okuyorum. Tavşan deliğinden nadiren dürüstçe iniyorum, bu yüzden özür diliyorum ama olan her şeyi bilmiyorum.

“Nüfus kontrolü. Zihin kontrolü. Biyomühendislik. Maxwell. Epstein. Wuhan. KOVİD. NASA. Tüm ww2 ya da bir şey beri bağlı ….” için 10 yanıt

Isparta merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım 13-07-2020 07:00:23

Karabük merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 26-07-2020 19:31:54

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selam siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2020 13:17:45

Gaziantep merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım 01-08-2020 20:21:51

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-08-2020 03:13:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir