Herkes aşırı nüfusu kontrol altına alabilmek için hükümetin yarattığı bir hastalık için aşı bulmak için acele ediyor. Utopia şovunda olduğu gibi, aşıyı aldıktan sonra insanlar artık üreme yeteneğine sahip değiller. Bu nedenle aslında kimseyi incitmeden bir tür soykırım yaratmak. Bunu söylemekten nefret ediyorum ama aslında bu harika bir fikir, bu hızla üremeye devam edemeyiz ve şu anda keyif aldığımız yaşam kalitesine sahip olamayız. “Dünya hükümeti” böyle bir şeye muktedir olabilir mi? Düşünceler? Bu alt Reddit’te ilk kez yayınlanıyor

20 Comments

1. Bu konu : ” Nüfusu kontrol etmek için aşı mı? ” çok güzel. Slm web sitesi valla mükemmel, sağolun , mehmet – 276

2. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın inanki iyi, tebrikler

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nüfusu kontrol etmek için aşı mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 439

4. selamun aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Gaziantep dan kimler var. Nüfusu kontrol etmek için aşı mı? . Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 257

6. Merhaba siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

7. Tekirdağ merkezden ben . Selam herkese siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2021 01:15:19

8. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran edici, saolun

9. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Van merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 19-08-2021 17:24:04

11. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

12. Slm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Aydın merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:46:11

14. Diyarbakır dan kimler var. Nüfusu kontrol etmek için aşı mı? . Merhaba herkese sayfanız valla iyi, teraziye tıkladım , emin – 282

15. Mersin dan kimler var. Nüfusu kontrol etmek için aşı mı? . Mrb paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , – 400

16. Mersin merkezden ben ziya. Mrb web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım 31-08-2021 23:23:58

17. Selam herkese bu web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım

18. Selamlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Muş dan kimler var. Nüfusu kontrol etmek için aşı mı? . Selam herkese sayfa vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 422

Write A Comment