Sıradan insanınız gerçekten Donald Trump ve Joe Biden’ın düşman olduğuna inanıyor. Veya bu politikacılardan herhangi birinin Siyonist sahiplerinden başka birine hizmet ettiğini.

Ortalama insanınız gerçekten Demokratların ve Cumhuriyetçilerin gerçek olduğuna ve bu unvanların yüksek sosyete lmao’da gerçekten önemli olduğuna inanıyor.

Ortalama bir insan, İktidar sınıfı onları olarak görüyor iğrenç, düşük sınıf, domuz-insanlar Imfao ve tüm bu yasalar ve kurallar SİZİN için – Walmart alışveriş köylüleri.

ONLAR DEĞİL.

Author

21 Comments

1. Edirne dan kimler var. Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. . Selamlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 53

2. Ağrı merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, sağolun 25-01-2021 18:41:03

3. Muş merkezden ben memo. Selamlar siteniz harbiden güzel, teşekkürler 25-01-2021 23:47:18

4. Burdur merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 26-01-2021 15:41:16

5. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun

6. Gaziantep dan kimler var. Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. . Selamlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 214

7. Tunceli dan kimler var. Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. . selamun aleyküm siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 15

8. Yozgat dan kimler var. Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 108

9. Bu konu : ” Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 470

10. Selamlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

11. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Ankara dan kimler var. Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. . Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler , ali – 367

13. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

14. Erzurum dan kimler var. Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 192

15. Merhaba herkese paylaşımın inanki mükemmel, saolun

16. Bu konu : ” Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz güzel, sağolun , hatice – 282

17. Kayseri dan kimler var. Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. . Selam siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 155

18. Konya dan kimler var. Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. . Merhaba sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 339

19. Bingöl dan kimler var. Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. . Selamlar paylaşımın valla çok güzel, tebrikler , ali – 481

20. Çanakkale dan kimler var. Nüfusun% 0,01’i izlediğimiz, okuduğumuz ve dinlediğimiz her şeyi kontrol ediyor ve yine de ortalama bir insan, ekranlarımızda bize sunulan gerçekliğin gerçek olduğuna inanıyor. . Selamlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 177

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link