Kategoriler
Genel

Nüfusun% 100'ü bunu okursa, bazı insanların yolsuzlukla savaştığını görebiliriz.

Muhtemelen uzaylı olmasa da, kesinlikle UFO'lar:

astronotlar

"Bu dünya dışı araçların ve mürettebatlarının bu gezegeni, Dünya'da olduğumuzdan biraz daha teknik olarak gelişmiş olan diğer gezegenlerden ziyaret ettiklerine inanıyorum."

– Albay Gordon Cooper, Merkür ve İkizler Astronotu

Diyerek şöyle devam etti: "Bu gezegende ziyaret edildiğimiz ve UFO fenomeninin gerçek olduğu gerçeğine dahil olacak kadar ayrıcalıklıyım. Bu, uzun süredir hükümetler tarafından kapsanıyor."

– Kaptan Edgar Mitchell, Apollo 14 Astronot

“… Bana (UFO'lar hakkında) soruldum ve onların (UFO'lar) başka biri, başka bir medeniyet olduğunu düşündüğümü açıkça söyledim.”

– Astronot Eugene Cernan, Apollo 17 Komutanı

"Bu nesneyi fark ettiğimde Minneapolis'te bir P-51 avcı uçağını test ediyordum. (…) Bir fincan tabağı, disk gibi görünüyordu. Aynı zamanda, aniden benden uzaklaştığını fark ettim – ve ben orada saatte yaklaşık 300 mil hızla koşuyordum. Biraz izledim ve sonra birdenbire her şey yeni başladı. 45 derecelik bir tırmanış dönüşü yaptı ve hızlandı ve sadece düz kayboldu. "

– Kaptan Donald Slayton, Merkür Astronot

"İstatistiksel olarak çok gelişmiş medeniyetler, istihbarat, yaşam formları var. Kesinlikle çok gelişmiş olduklarına inanıyorum, yıldızlararası seyahat bile yapıyorlar. Buraya gelmelerinin mümkün olduğuna inanıyorum."

– Dr. Storey Musgrave, NASA Astronot

"Yaklaşık 50 yıldır Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti'ndeki gizlilik cihazı kamu UFO'sundan ve uzaylı iletişim bilgilerinden uzak tutulmuştur." "Yabancı kültürlerle temasımız var."

– Astronot Dr. Brian O'Leary

Diyerek şöyle devam etti: "Resmi statümde ET iletişimiyle ilgili yorum yapamıyorum. Ancak, kişisel olarak sizi temin ederim, yalnız değiliz!"

– Charles J. Camarda (Doktora), NASA Astronot

NASA, CIA, ORDU, HAVA KUVVETLERİ VB

"Bilinmeyen nesneler akıllı kontrol altında çalışıyor … UFO'ların nereden geldiğini ve amaçlarının ne olduğunu öğrenmemiz zorunludur …" (1) "Sahnelerin arkasında, yüksek rütbeli Hava Kuvvetleri subayları UFO'lar hakkında son derece endişeli Ancak resmi gizlilik ve alay yoluyla, birçok vatandaş bilinmeyen uçan cisimlerin saçma olduğuna inanmaya yönlendiriliyor. " (2)

– Amiral Roscoe Hillenkoetter, CIA'nin ilk Direktörü, 1947-1950

Diyerek şöyle devam etti: "Doğru ya da yanlış olsun, halkın heyecanlanmasını önlemek için yapacak bir işimiz vardı." (2)

– Dr. J. Allen Hynek, Hava Kuvvetleri Projesi Mavi Kitap Bilimsel Danışmanı

"Tabii ki UFO'lar gerçek ve gezegenler arası. UFO'ların varlığına yönelik kümülatif kanıtlar oldukça bunaltıcı ve ben onların varlığı gerçeğini kabul ediyorum."

– Hava Şefi Marshall Lord Hugh Dowding, İkinci Dünya Savaşı sırasında Kraliyet Hava Kuvvetleri Komutanı

Diyerek şöyle devam etti: "Kurtarılan disklere tam erişim konusunda ısrar etmeliyiz. Örneğin, La davasında Ordu onu ele geçirdi ve üstünkörü incelememize izin vermeyecekti."

– J. Edgar Hoover, FBI'ın ilk Müdürü

“Yıldızlar arasında seyahat etme imkanımız zaten var, ancak bu teknolojiler siyah projelerde kilitleniyor ve onları insanlığa fayda sağlamak için dışarı çıkarmak Tanrı'nın bir eylemi olacak … hayal edebileceğiniz her şey zaten nasıl yapacağımızı bildiğimiz ."

– Ben Rich, eski Lockheed Skunk Works Başkanı

"Bu 'uçan daire' durumu hiç de hayali değildir veya bazı doğal fenomenlerde çok fazla şey görmez. Bir şey gerçekten etrafta uçuşuyor. Bu olgu gerçek ve hayali veya hayali değil."

– General Nathan Twining, ABD Hava Kuvvetleri, Ortak Genelkurmay Başkanı 1955-1958

"Tanımlanamayan Uçan Nesneler atmosfere çok yüksek hızlarda ve açıkça akıllı kontrol altında giriyor. Bu bilmeceyi gecikmeden çözmeliyiz."

– Arka Amiral Delmar Fahrney, USNR

"Dünya ulusları birleşmek zorunda kalacak, çünkü bir sonraki savaş gezegenler arası bir savaş olacak. Dünya ulusları bir gün diğer gezegenlerden gelen insanların saldırılarına karşı ortak bir cephe kurmalı".

– General Douglas MacArthur

ROKET BİLİMCİLERİ VE DOKTORLAR

"Uçan dairelerin gerçek olduğu ve başka bir güneş sisteminden uzay gemileri olduğu tezim. Aklımda bu nesnelerin bir çeşit gezegenler arası zanaat olduklarından şüphe yok. Ben ve meslektaşlarım, Güneş sistemimiz."

– "Modern roketçiliğin babası" Dr. Hermann Oberth

"UFO'ların dünya dışı bir temele sahip olduğuna tamamen ikna oldum."

– Peenemünde Alman roket merkezinde baş tasarımcı ve araştırma direktörü Dr. Walther Riedel

Diyerek şöyle devam etti: "En az olası açıklama, bu şeylerin yapay ve kontrollü olmasıdır … Bir süredir görüşüm, dünya dışı bir kökene sahip olmalarıydı."

– Dr. Maurice Biot, önde gelen aerodinamikçiler ve matematiksel fizikçi

"Günümüzde gelişmiş dünya dışı medeniyetler tarafından ya da gelecekte kendimiz için daha az zamanlararası yıldızlararası seyahat imkanı, temelde fiziksel ilkelerle sınırlı değildir."

– Dr. Harold Puthoff, Müdür, Austin İleri Araştırmalar Enstitüsü, Quantum Electronics'in temelleri yazarı

SOVYET / ABD BAŞKANLARI

"UFO fenomeni gerçek. Sorunu inceleyen bilimsel organizasyonlar olduğunu biliyorum. Ciddiye alınmalıdır."

– Sovyet Başkanı Mikhail Gorbaçov

"Sizi temin ederim ki, uçan daireler, var oldukları göz önüne alındığında, yeryüzünde herhangi bir güç tarafından inşa edilmez."

– Başkan Harry S. Truman

“… UFO fenomenleri hakkında bir komite soruşturması yapılmasını şiddetle tavsiye ediyorum. Sanırım UFO'lar hakkında güvenilirlik tesis etmeyi ve bu konuda mümkün olan en büyük aydınlanmayı üretmeyi insanlara borçluyuz.”

– Başkan Gerald Ford

"UFO'ları gördüklerini söylediklerinde insanlara artık gülmüyorum. Gördüğüm en dar şeydi. Büyüktü, çok parlaktı, renkleri değişti ve On dakika izledik ama hiçbirimiz bunun ne olduğunu bulamadık. "

– Başkan Jimmy Carter

"Pencereden dışarı baktım ve bu beyaz ışığı gördüm. Zikzak çekiyordu. Pilotluğa gittim ve böyle bir şey gördün mü dedim? Şok oldu ve" Hayır "dedi. Ve ona dedim. : "Hadi takip edelim!" Birkaç dakika izledik, parlak beyaz bir ışıktı, onu Bakersfield'a kadar takip ettik ve aniden şaşkınlığımızla aniden göklere çıktım. Uçaktan indiğimde Nancy'ye her şeyi anlattım. " "Bu dünyanın dışından yabancı bir tehditle karşı karşıya kalırsak, dünya çapındaki farklılıklarımızın ne kadar çabuk yok olacağını düşünüyorum."

– Başkan Ronald Reagan

Herkes bir teklifin meşru bir şekilde bağlamın dışında olduğuna dair kanıt sunabilir ve onu kaldıracağım.

Tüm krediler bunları derlemek için … Alx__'ye gider. Bu alıntıların kaynakları şu adreste bulunabilir: http://spaceflare.net. Birçoğu bağlamda videoda. Örneğin, bu.

Alıntıların kanıt olmadığı kabul edilmektedir. Ancak:

UFO'ların hayali veya halüsinasyoncu değil, fiziksel fenomenler olduğuna dair zorlayıcı kanıtlar vardır. Sadece fiziksel nesneleri algılayan ve bilinen fizik tarafından açıklanamayan yetenekler gerçekleştiren radarda yakalanırlar. Görüşlerin% 90-95'i bilinen fenomenlerle açıklanabilir, ancak% 5-10'u açıklanamaz.

Kaynak: COMETA Raporu (Fransız hükümeti tarafından yayınlandı): Bölüm 1: http://www.ufoevidence.org/newsite/files/COMETA_part1.pdf Bölüm 2: http://www.ufoevidence.org/newsite/files/COMETA_part2.pdf Eski Arizona Valisi, aynı zamanda Phoenix Lights'a ilk elden tanıklık eden eski pilot ve Hava Kuvvetleri subayı, deneyimi şöyle anlatıyor: https://m.youtube.com/watch?v=2SJXMBHByZY Profesyonel astrofizikçi Bernard Haisch tarafından işletilen UFOSKEPTIC.ORG, kendi başına harika bir bilimsel kaynak olan amasci.com'u da yaratan ve sürdüren r / askscience Mod … wbeaty tarafından önerildi.

Daha:

Fiziksel kanıtlarla ilgili olarak – zanaatın iniş yaptığı söylenen çimlerde yüksek güçlü elektromanyetik alanlara maruz kalma kanıtı gibi iz kanıtlardan başka hiçbir şey yoktur. Radar kanıtı http://www.nicap.org/whatradar.htm http://www.ufoevidence.org/documents/doc614.htm UFO'lar bilinen fiziğe meydan okuyor: http://www.ufoevidence.org/cases/case334.htm (bir çok vaka) SSS

"Hükümet bunu örtmezdi." – ABD hükümeti 51. Bölgenin varlığını geçen yıla kadar kabul etmedi. UFO'ların kanıtı, varlıklarını reddetmenin, bilim inkarıyla eşdeğer olduğu ölçüde zorlayıcıdır. Mevcut bilgilerin özenli bir şekilde incelenmesi, hayali ya da halüsinasyon görecekleri izlenimi ile ortaya çıkmayı imkansız kılmaktadır. Bu yorum sadece bir giriş olsa da, herhangi bir şüpheyi gidermek için keşfedilebilecek kaynaklar içerir.

DAHA FAZLA burada: http://www.reddit.com/r/worldnews/comments/wtabz/computer_hacker_gary_mckinnon_has_no_choice_but/c5gbmqz

“Nüfusun% 100'ü bunu okursa, bazı insanların yolsuzlukla savaştığını görebiliriz.” için 122 yanıt

Kırşehir merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız cidden çok güzel, teraziye tıkladım 29-12-2019 11:13:49

Aksaray merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-01-2020 12:19:53

Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2020 21:53:14

Uşak merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2020 06:48:55

Çankırı merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 20-01-2020 06:49:04

İzmir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 20-01-2020 06:49:18

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa cidden çok güzel, face de paylaştım 20-01-2020 06:49:24

Adana merkezden ben mehmet. Selam herkese siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2020 06:49:27

Kırşehir merkezden ben ali. Selamlar paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım 20-01-2020 06:49:35

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 20-01-2020 11:45:01

Kilis merkezden ben gaye. Merhaba sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2020 11:45:07

Konya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 20-01-2020 20:36:14

Sivas merkezden ben mehmet. Slm web siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2020 05:43:52

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 21-01-2020 11:38:02

Manisa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 21-01-2020 11:38:04

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler 22-01-2020 01:41:20

Ankara merkezden ben ahmet. Selamlar web siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 22-01-2020 15:32:48

Niğde merkezden ben ali. Mrb paylaşımın vallaha billaha mükemmel, tebrikler 22-01-2020 15:56:36

Muğla merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 22-01-2020 20:49:43

Aydın merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, şukuladım 22-01-2020 20:49:51

Konya merkezden ben mehmet. Mrb siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 23-01-2020 13:12:36

İzmir merkezden ben Aylin. Slm web siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 24-01-2020 04:24:32

Afyon merkezden ben Emine. Mrb sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-01-2020 04:24:36

Çankırı merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 24-01-2020 04:24:40

Batman merkezden ben banu. Selam herkese web siten ciddiyim güzel, teşekkürler 24-01-2020 04:24:45

Çanakkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler 31-01-2020 23:08:21

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-02-2020 20:28:14

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan inanılmaz mükemmel, sağolun 18-02-2020 05:07:02

Bolu merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 18-02-2020 06:26:41

Bayburt merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-03-2020 12:41:45

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın harbiden iyi, linkedinde paylaştım 09-03-2020 01:15:20

Bursa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 16-03-2020 00:02:17

Giresun merkezden ben gaye. Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 16-03-2020 07:35:58

Mersin merkezden ben ziya. Mrb web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2020 03:41:30

Tunceli merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten harbiden güzel, tebrikler 23-03-2020 12:01:43

Kırşehir merkezden ben banu. Mrb sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 24-03-2020 14:34:48

Kastamonu merkezden ben banu. Slm siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2020 13:12:09

Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz cidden çok iyi, şukuladım 28-03-2020 00:31:39

Bartın merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten yeminle çok iyi, sağolun 02-04-2020 03:26:26

Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 09-04-2020 09:46:59

Karaman merkezden ben ziya. Slm web siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2020 21:57:03

Antalya merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-04-2020 21:57:06

Yalova merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız valla çok iyi, teraziye tıkladım 16-04-2020 22:34:37

Balıkesir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 17-04-2020 19:47:47

Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 25-04-2020 23:58:49

İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 04-05-2020 07:55:21

Yozgat merkezden ben Aylin. Mrb sayfa ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-05-2020 04:30:57

Van merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım 12-05-2020 00:29:40

Ağrı merkezden ben doruk. Merhaba sayfan harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 10:19:56

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, şukuladım 20-05-2020 03:05:38

Bitlis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım 21-06-2020 22:41:19

Antalya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-06-2020 21:58:59

Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler 29-06-2020 21:59:01

Tokat merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 21:59:03

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2020 13:37:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir