Dünya nüfus azalması komplo teorisinden bahsediyorum.

Dünya nüfusunu% 90 oranında azaltmak, elitleri kitlelerden nasıl kurtarır? Yüz milyonlarca insan olan dünya nüfusunun yalnızca% 10’uyla bile.

Herkes onlara karşı isyan etmeye başlarsa bunun nasıl bir fark yaratacağından emin değilim …

Author

17 Comments

1. Muğla dan kimler var. Nüfusun azalması seçkinleri kurtaracak mı? . Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 297

2. Bu konu : ” Nüfusun azalması seçkinleri kurtaracak mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 425

3. Selam web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Merhaba herkese sayfanız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” Nüfusun azalması seçkinleri kurtaracak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, saolun , Hasan – 45

6. Mrb sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Gümüşhane dan kimler var. Nüfusun azalması seçkinleri kurtaracak mı? . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, teşekkürler , ziya – 273

8. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selam web siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-02-2021 00:43:16

9. Eskişehir dan kimler var. Nüfusun azalması seçkinleri kurtaracak mı? . Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 463

10. selamun aleyküm siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” Nüfusun azalması seçkinleri kurtaracak mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 148

12. Bu konu : ” Nüfusun azalması seçkinleri kurtaracak mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten çok güzel, saolun , mehmet – 308

13. Nevşehir dan kimler var. Nüfusun azalması seçkinleri kurtaracak mı? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 443

14. Artvin dan kimler var. Nüfusun azalması seçkinleri kurtaracak mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, tebrikler , Aylin – 39

15. Sakarya merkezden ben memo. Merhabalar web siteniz yeminle mükemmel, şukuladım 01-03-2021 02:28:53

16. Çankırı dan kimler var. Nüfusun azalması seçkinleri kurtaracak mı? . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 336

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link