Şu anda birçok hayat yavaş yavaş “beşik ve soluk” varoluştan çıkıyor. COVID-19 aşısı ölümleri rapor ediliyor ve kasıtlı olarak halktan saklanıyor. Her ne pahasına.

COVID-19 aşıları için uzun vadeli çalışmalar bulunmamaktadır ve bunlar yalnızca acil bir emirle bir yıldan kısa bir süre içinde kaldırılmıştır. FDA karar verdi ve faydaların sonuçlarından daha ağır bastığını ilan etti sadece şu anda.

İnsanların vücutlarına yüklediği risk budur.

İnsanlar artık kendilerini iyi hissettiklerini söyleyecekler. Yaklaşık bir ay sonra iyi hissetmek. Bir veya beş yıl sonra nasıl hissedeceklerini bilmiyorlar. Bundan 10 yıl sonra bir otoimmün hastalık mı yoksa kan kanseri mi geliştireceklerini bilmiyorlar.

Bu tür bir Gen Terapisi Aşısı alındığında “aşı iyileştirme” veya geri dönüş yoktur.

Author

19 Comments

1. Manisa dan kimler var. Nüfusun Azalmasının Aşılama yoluyla gerçekleştiğini gizlemek zorundalar. Şu anda herkesten önce oynanıyor. Artan Korku için Virüs ölümlerini şişirin. Aşı Talebini Artırın. COVID-19 aşısının güvensiz olduğunu gösteren mümkün olan her şeyi gizleyin. . Merhabalar siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 158

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nüfusun Azalmasının Aşılama yoluyla gerçekleştiğini gizlemek zorundalar. Şu anda herkesten önce oynanıyor. Artan Korku için Virüs ölümlerini şişirin. Aşı Talebini Artırın. COVID-19 aşısının güvensiz olduğunu gösteren mümkün olan her şeyi gizleyin. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 85

3. Tekirdağ merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sağolun 31-01-2021 08:22:05

4. Zonguldak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-02-2021 12:30:57

5. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 10-02-2021 22:00:37

6. Bu konu : ” Nüfusun Azalmasının Aşılama yoluyla gerçekleştiğini gizlemek zorundalar. Şu anda herkesten önce oynanıyor. Artan Korku için Virüs ölümlerini şişirin. Aşı Talebini Artırın. COVID-19 aşısının güvensiz olduğunu gösteren mümkün olan her şeyi gizleyin. ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 150

7. Bu konu : ” Nüfusun Azalmasının Aşılama yoluyla gerçekleştiğini gizlemek zorundalar. Şu anda herkesten önce oynanıyor. Artan Korku için Virüs ölümlerini şişirin. Aşı Talebini Artırın. COVID-19 aşısının güvensiz olduğunu gösteren mümkün olan her şeyi gizleyin. ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 10

8. Bu konu : ” Nüfusun Azalmasının Aşılama yoluyla gerçekleştiğini gizlemek zorundalar. Şu anda herkesten önce oynanıyor. Artan Korku için Virüs ölümlerini şişirin. Aşı Talebini Artırın. COVID-19 aşısının güvensiz olduğunu gösteren mümkün olan her şeyi gizleyin. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 231

9. selam arkadaşlar siten harbiden mükemmel, şukuladım

10. Isparta merkezden ben Emine. Slm siteniz cidden çok iyi, sağolun 01-03-2021 18:53:06

11. Bu konu : ” Nüfusun Azalmasının Aşılama yoluyla gerçekleştiğini gizlemek zorundalar. Şu anda herkesten önce oynanıyor. Artan Korku için Virüs ölümlerini şişirin. Aşı Talebini Artırın. COVID-19 aşısının güvensiz olduğunu gösteren mümkün olan her şeyi gizleyin. ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 414

12. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

13. Mardin merkezden ben gaye. Selam web siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 21-03-2021 02:48:05

14. Tunceli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 30-03-2021 06:07:44

15. Adana merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi ciddiyim iyi, saolun 30-03-2021 11:16:47

16. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

17. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten vallaha billaha çok güzel, sağolun 18-04-2021 02:15:05

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link