“Bunu yapmazsanız, doğrudan sonbaharda gidecek, kışın griple karışacak ve daha sonra ilkbaharda tekrar geri gelecek olan için için için yanan bir enfeksiyon düzeyi alacaksınız” dedi. dedi Anthony Fauci.

“Şimdi gerçekten umurumda değil, genç ve sağlıklıyım diyen aşısızlar için, eğer enfekte olursam, istatistiksel olarak ciddi bir sonuç almanız pek mümkün değil. boşluk, bu iyi olurdu, ama boşlukta yaşamıyorsunuz. Bir toplumda yaşıyorsunuz. Ve virüsün sizden başka birine gitmesi için araç olursanız, virüsün yayılmasına yardımcı oluyorsunuz.”

Yani aşı olursan virüs yok olur.

HENÜZ aşılananlar da sadece virüsü kapmakla kalmaz, yaymaya da devam eder.

Demek istediğim, bu boku uyduramazsın. Bu insanların ne konuştukları hakkında hiçbir fikri yok. Sürekli olarak hikayeyi karıştırdılar ve kaybettiler ve yine de insanlar bir şekilde hala bu boka kanıyor.

Gerçekten inanılmaz.

19 Comments

1. Bu konu : ” “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 461

2. Burdur dan kimler var. “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” . Merhaba paylaşımın valla iyi, linkedinde paylaştım , memo – 328

3. Aksaray merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, tebrikler 14-08-2021 22:28:16

4. Bu konu : ” “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 105

5. Bu konu : ” “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” ” çok güzel. Slm siten ciddiyim güzel, tebrikler , mehmet – 33

6. Slm siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

7. Sakarya dan kimler var. “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” . Merhaba paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 436

8. Bu konu : ” “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 191

9. Bu konu : ” “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, sağolun , emin – 156

10. Bu konu : ” “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki hayran edici, tebrikler , doruk – 398

11. Rize merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-08-2021 22:12:15

12. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa inanki güzel, teraziye tıkladım 23-08-2021 07:52:09

13. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” . Selamlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 433

14. Bu konu : ” “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 346

15. Bu konu : ” “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 194

16. Bu konu : ” “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 429

17. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-09-2021 19:02:53

18. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

19. Bitlis dan kimler var. “Nüfusun ezici çoğunluğuna aşı yaptırdığınızda – ve bunun ne olduğunu bilmiyoruz” . Selam siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 164

Write A Comment