Burada hoş karşılanır mıyım? Biliyor musun, tüm hayatım boyunca buna inandım ama hiçbir şeye güvenemeyeceğime karar verdiğimden beri .. Sadece kendi kendime düşündüm .. Başka biri bunun bir aldatmaca olduğunu düşünüyor .. O zaman bu benim için yeterince iyi.

Gönderen … International-Snow25
[comments]

Author

27 Comments

1. Selam sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bingöl dan kimler var. Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, saolun , ziya – 372

3. Bu konu : ” Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. ” çok güzel. Slm siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 276

4. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 347

6. Bu konu : ” Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , hatice – 392

7. Bu konu : ” Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 138

8. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

9. Bu konu : ” Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 405

10. Tunceli dan kimler var. Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. . selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, şukuladım , banu – 177

11. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 16:16:03

12. Bu konu : ” Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 424

13. Bu konu : ” Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi mükemmel, saolun , banu – 139

14. Adıyaman dan kimler var. Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. . Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 442

15. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Niğde dan kimler var. Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. . Mrb paylaşımın harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 354

17. Ardahan dan kimler var. Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. . Selamlar siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 162

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 76

19. Ağrı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 13-06-2021 07:44:33

20. Rize dan kimler var. Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. . Mrb siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 361

21. Eskişehir merkezden ben ziya. Slm sayfanız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 11-07-2021 17:57:07

22. Konya merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, şukuladım 12-07-2021 21:28:45

23. Bu konu : ” Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 280

24. Bu konu : ” Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım , banu – 365

25. Bursa dan kimler var. Nükleer Bombaların bir aldatmaca olduğuna karar verdim .. . Selamlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 93

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link