Haberlerde ve kamuoyunda UFO’larda çok konuştuktan sonra, gelişmiş uçakların ve benzerlerinin etkileri hakkında düşünüyordum.

Bir ülke inanılmaz manevralar gerçekleştirebilecek teknolojiyi ele geçirebilseydi, ICBM’lere karşı koyabilir miydi; Bu MAD’i pencereden atar mı? Devlet aktörlerinin füzeleri veya kirli bombaları olmadan başka bir ülkeyi bombalamanın bir yolunu bulmuş muyuz?

Sanırım sorum şu, süper güçler arasında karşılıklı yıkım sağlanmasaydı nasıl bir dünyaya bakardık?

Kişisel bir not olarak: Sanırım merak ediyorum, son zamanlarda büyük güçler arasında süregelen tüm duruşlar yüzünden birisi güç dengesini değiştirmenin bir yolunu bulup bunu kullanmak için bir bahane mi bekliyor?

Author

10 Comments

1. İzmir merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 24-03-2021 03:04:44

2. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 03:56:33

3. Kars dan kimler var. Nükleer ülkeler hakkında soru. . Merhabalar web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler , banu – 124

4. Bu konu : ” Nükleer ülkeler hakkında soru. ” çok güzel. Selam sayfa inan ki hayran bıraktı, saolun , ahmet – 464

5. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Nükleer ülkeler hakkında soru. ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 92

7. Eskişehir merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-04-2021 21:48:37

8. Bitlis dan kimler var. Nükleer ülkeler hakkında soru. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link