Sorun şu ki, seni kelimelere inanman için kandırdılar. Kelimeler gerçekliğin bir parçasıdır, gerçeklik değildir. Meditasyonun ve kafatasındaki akılsız gevezeliği kapatmanın önemi bundandır. Düşüncelerin kelimelere dönüşmesi çılgınlıktır. Önemli olan işinize yaramayan modelleri silmek. Belki sizi aşağıda tutuyorlar, para ve zaman harcıyorlar, ruhunuzu engelliyorlar, sadece modellediğiniz gerçekliği modellemenize yardımcı olmuyorlar. Bu yüzden bu modelleri öğrenmiyoruz. Gerçeklik kelimelerden ibaret değildir, gerçeklik sadece öyledir.

…djanalbeads tarafından gönderildi
[comments]

22 Comments

1. Afyon merkezden ben ali. Mrb web siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 01-08-2021 19:52:42

2. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım harbiden güzel, saolun 04-08-2021 03:15:56

3. Muğla merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-08-2021 16:26:05

4. Bu konu : ” Numara ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 416

5. Bu konu : ” Numara ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, sağolun , gaye – 436

6. Bartın dan kimler var. Numara . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 350

7. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

8. Kastamonu dan kimler var. Numara . Slm siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 342

9. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

10. Bu konu : ” Numara ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki çok iyi, sağolun , ali – 16

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Numara ” çok güzel. Slm sayfanız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 165

12. Erzincan dan kimler var. Numara . Slm web siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , – 463

13. Osmaniye dan kimler var. Numara . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, şukuladım , gaye – 392

14. Bingöl dan kimler var. Numara . Mrb web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 312

15. Konya merkezden ben memo. Selamlar sayfa inanki çok güzel, şukuladım 01-09-2021 02:27:41

16. Antalya merkezden ben doruk. Slm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-09-2021 18:51:31

17. Karaman dan kimler var. Numara . Merhaba herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 416

18. Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-09-2021 01:41:29

19. Düzce merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2021 19:03:21

Write A Comment