NWO, Almanya ve diğer tüm büyük uluslar gibi gerçek çini devralmaya çalışıyor.

NWO devralmaya çalışıyor Gerçek Çin Almanya ve diğer bütün büyük milletler gibi.

Bu yüzden son zamanlarda Çin karşıtı propaganda çok fazla. İstila başladı.

Hong Kong ve Tayvan zaten NWO’ya ait.

R / FlatEarthScience. Hoşgeldiniz.

Kitlesel inişli çıkışlı kitlelere dikkat edin ve sizi sahte haberler ve olumsuz yorumlar ile uysal tutmaya çalışın.

R / komplo - NWO, Almanya ve diğer tüm büyük uluslar gibi gerçek çini devralmaya çalışıyor.

Sahte haber medyası aracılığıyla toplum kolaylıkla yıkanır.

“NWO, Almanya ve diğer tüm büyük uluslar gibi gerçek çini devralmaya çalışıyor.” üzerine 23 yorum

1. İzmir merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-07-2020 04:26:53

2. Çorum merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 03-08-2020 11:46:03

3. Sivas merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 19:21:02

4. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 08-08-2020 18:47:22

5. Erzurum merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız harbiden çok iyi, şukuladım 02-10-2020 10:49:27

6. Ankara dan kimler var. NWO, Almanya ve diğer tüm büyük uluslar gibi gerçek çini devralmaya çalışıyor. . Mrb paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 172

7. Bursa dan kimler var. NWO, Almanya ve diğer tüm büyük uluslar gibi gerçek çini devralmaya çalışıyor. . Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 5

Yorum yapın