NWO Covid oyalanması?

Buradaki COVID olaylarının çoğu, kilitlenmelere odaklanıyor gibi görünüyor ve bu öğe NWO’nun “kontrol” kısmı, vb. Ama aynı zamanda NWO / Bill Gates /% 1 tamamen nüfus azaltma ile ilgili.

COVID’nin erkek üremesini / doğurganlığını etkilediğini gösteren en son (ve ilk) araştırmaların tümü ile, en basit fikir COVID’in nüfusu 2 aşamada azaltmak için tasarlanması olmaz mıydı – ilki hastalıkla (yaşlı / hasta insanları öldürmek) ve daha sonra daha uzun vadede kısırlık yoluyla nüfusu azaltmak?

Kilitlenmeyi / maskeleri / aşıları hikayeden çıkarın, çünkü bunlar hemen dikkat dağıtıcı şeylerdir.

Bu bilinçli ve büyük resim planlıysa, bu bana çok daha şık bir çözüm gibi görünüyor.

Düşünceler?

“NWO Covid oyalanması?” üzerine 8 yorum

1. Mersin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-10-2020 12:10:35

2. Sinop merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, saolun 08-10-2020 12:41:35

3. Samsun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, tebrikler 08-10-2020 19:23:41

4. Bu konu : ” NWO Covid oyalanması? ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 249

5. Gümüşhane dan kimler var. NWO Covid oyalanması? . Slm paylaşım inanki mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 378

6. Bu konu : ” NWO Covid oyalanması? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 315

Yorum yapın