Bu yüzden her zaman illuminati, yeni dünya düzeni veya son zamanlarda derin devlet hakkında bu komploya sahip olduk.

Peki onu gerçekten kim çalıştırıyor? 1 numara kim? Kraliçe, CIA’deki insanlar, Suudiler, Şeytan, uzaylılar?

Bir cevap var mı? Yoksa sadece birbirleriyle satranç oynayan açgözlü güçlü / zengin insanlar mı ve organize bir grup yok mu?

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” NWO / Illuminati / Deep State’in zirvesinde kim var? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ali – 435

2. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 22-03-2021 09:55:12

3. Yalova dan kimler var. NWO / Illuminati / Deep State’in zirvesinde kim var? . Merhaba web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 447

4. Bu konu : ” NWO / Illuminati / Deep State’in zirvesinde kim var? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 431

5. Bu konu : ” NWO / Illuminati / Deep State’in zirvesinde kim var? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 250

6. Giresun merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız yeminle iyi, facebookta paylaştım 13-04-2021 21:59:39

7. Ağrı dan kimler var. NWO / Illuminati / Deep State’in zirvesinde kim var? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 466

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link