https://www.dailymail.co.uk/news/article-9168707/Coronavirus-China-blasts-fake-video-people-waddling-like-penguins-COVID-19-anal-swabs.html

Hükümetin kıçınıza girmesine izin verdiğinizde sırada ne var? Burada dip nerede?

NWO’nun oldukça iyi bir mizah anlayışı olduğunu söylemeliyim. TBH başvuru alıyorlarsa iş başvurusu yapardım. Hepimiz bir masanın etrafında oturup kötü planlar yaparken, onları Rona’dan kurtarmak için herkese popo fişleri taktırmamızı öneririm. Sosyal uzaklaşmaya yardımcı olmak için elektriklenmeleri gerektiğini bile söyleyebiliriz.

Gönderen … BlindingTwilight
[comments]

Author

25 Comments

1. Bursa merkezden ben ali. Selamlar siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 05-02-2021 07:28:01

2. Isparta merkezden ben banu. Slm paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler 05-02-2021 07:28:22

3. Artvin merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 05-02-2021 10:35:41

4. Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Malatya merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım 05-02-2021 11:11:01

6. Hakkari merkezden ben Emine. Mrb siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 05-02-2021 11:40:23

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” NWO kıçını silip penguen gibi yürümeni sağlayacak çünkü Rona ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 279

8. Bu konu : ” NWO kıçını silip penguen gibi yürümeni sağlayacak çünkü Rona ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 499

9. Selam herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

10. Şırnak merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 05-02-2021 12:05:38

11. Sinop merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, tebrikler 05-02-2021 12:05:38

12. Slm sayfa harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Isparta merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 05-02-2021 12:05:41

14. Edirne dan kimler var. NWO kıçını silip penguen gibi yürümeni sağlayacak çünkü Rona . Merhaba web siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 11

15. Burdur merkezden ben ali. Merhaba siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler 05-02-2021 21:33:07

16. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 01:59:24

18. Bu konu : ” NWO kıçını silip penguen gibi yürümeni sağlayacak çünkü Rona ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 490

19. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. NWO kıçını silip penguen gibi yürümeni sağlayacak çünkü Rona . Selam herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 182

20. Çorum dan kimler var. NWO kıçını silip penguen gibi yürümeni sağlayacak çünkü Rona . Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 183

21. Bu konu : ” NWO kıçını silip penguen gibi yürümeni sağlayacak çünkü Rona ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 228

22. Bu konu : ” NWO kıçını silip penguen gibi yürümeni sağlayacak çünkü Rona ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 39

23. Mrb web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” NWO kıçını silip penguen gibi yürümeni sağlayacak çünkü Rona ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz güzel, saolun , doruk – 323

25. Erzincan merkezden ben Hasan. Selam web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 16-04-2021 11:09:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link