Bunu yapacaklar çünkü Çin’den kurtulamayacaklarını biliyorlar ve NWO’ya karşı çıkmak için yasal bir şansa sahip olabilecek gibi görünen tek ülke onlar. Yani onlardan bir şekilde kurtulmaları gerekiyor. Bunu, ABD’nin daha sert ve daha sert Çin karşıtı duruşlar için bastırmasını sağlayarak, sonunda ABD ile Çin arasında bir nükleer değişimle sonuçlanarak, her iki ülkeyi de yok ederek ve daha sonrasını NWO için potansiyel tehdit olarak ortadan kaldırarak yapacaklar.

Daha sonra, NWO merkezi güç üssünü Avrupa’ya taşıyacak ve bu da yeni bir federalleşmiş süper devlet haline getirilecek. Amerika muhtemelen “yardıma ihtiyaçları var / artık kendi başlarına yaşayamazlar” vb. İddiasıyla buna dahil edilecek.

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 423

2. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, şukuladım 07-03-2021 22:39:32

3. Mrb paylaşımın inan ki dikkat çekici, tebrikler

4. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 455

5. Karabük dan kimler var. NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 11

6. Bayburt merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-03-2021 00:18:58

7. Karaman dan kimler var. NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak . Merhaba web siteniz inanki dikkat çekici, saolun , gaye – 89

8. Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 54

10. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 418

11. Erzincan merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-04-2021 09:22:13

12. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Slm siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 6

13. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden iyi, sağolun , mehmet – 47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link