Bunu yapacaklar çünkü Çin’den kurtulamayacaklarını biliyorlar ve NWO’ya karşı çıkmak için yasal bir şansa sahip olabilecek gibi görünen tek ülke onlar. Yani onlardan bir şekilde kurtulmaları gerekiyor. Bunu, ABD’nin daha sert ve daha sert Çin karşıtı duruşlar için bastırmasını sağlayarak, sonunda ABD ile Çin arasında bir nükleer değişimle sonuçlanarak, her iki ülkeyi de yok ederek ve daha sonrasını NWO için potansiyel tehdit olarak ortadan kaldırarak yapacaklar.

Daha sonra, NWO merkezi güç üssünü Avrupa’ya taşıyacak ve bu da yeni bir federalleşmiş süper devlet haline getirilecek. Amerika muhtemelen “yardıma ihtiyaçları var / artık kendi başlarına yaşayamazlar” vb. İddiasıyla buna dahil edilecek.

Author

33 Comments

1. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 423

2. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, şukuladım 07-03-2021 22:39:32

3. Mrb paylaşımın inan ki dikkat çekici, tebrikler

4. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 455

5. Karabük dan kimler var. NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 11

6. Bayburt merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-03-2021 00:18:58

7. Karaman dan kimler var. NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak . Merhaba web siteniz inanki dikkat çekici, saolun , gaye – 89

8. Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 54

10. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 418

11. Erzincan merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-04-2021 09:22:13

12. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Slm siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 6

13. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden iyi, sağolun , mehmet – 47

14. Kastamonu merkezden ben Hasan. Slm web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 18-04-2021 06:23:32

15. Tekirdağ dan kimler var. NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak . Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 244

16. Selam herkese web siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım

17. Düzce merkezden ben . Mrb sayfa valla hayran edici, saolun 06-05-2021 23:06:20

18. Van dan kimler var. NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, tebrikler , mehmet – 346

19. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 07-05-2021 11:25:45

20. Aydın dan kimler var. NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak . Merhabalar web sitesi inan ki iyi, saolun , Aylin – 355

21. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 204

22. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 56

23. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 23

24. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 299

25. Hakkari dan kimler var. NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak . Slm sayfan inan ki dikkat çekici, tebrikler , ziya – 167

26. Burdur dan kimler var. NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 416

27. Iğdır dan kimler var. NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, şukuladım , emin – 248

28. selamun aleyküm sayfanız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Adana merkezden ben ali. Merhaba siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-07-2021 12:31:14

30. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 317

31. Bu konu : ” NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 238

32. İstanbul merkezden ben Emine. Slm sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 22-07-2021 06:35:30

33. Karabük dan kimler var. NWO, onlardan kurtulmak için Çin ile nükleer savaş için baskı yapacak . selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link